обеца на носа

  • 7 067
  • 21
Много харесвам обеца на носа но ми казаха че като я махнеш остава белег.Някой ще ми каже ли от личен опит дали е така
Виж целия пост
# 1
Да,остава малък белег.
Виж целия пост
# 2
Не  я махам, но е логи4но ако спре6 да я носи6 да  зарастне и да остане белег...
все пак си е дупка...
Вероятно зависи и от типа кожа дали се регенерира бързо
Виж целия пост
# 3
Преди година имах.Махнах я и вече нищо не се забелязва.Е все пак е до кожа Hug
Виж целия пост
# 4
Преди страшно много години съм си махнала обецата, но съвсем отчетливо се вижда все още дупката на носа.  Tired
Виж целия пост
# 5
При мен също не се забелязва,че някога съм имала обеца  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз точно съм имала само на езика, но приятелките ми в училище си дупчиха и носовете. Имат малки дупчици и двете.
Моята на езика пък, мога да си я махам и слагам когато пожелая... скоро не съм я слагала, че като ходя на работа ми е сложно  Laughing
Виж целия пост
# 7
Няма и помен, нито от дупката, нито от обецата  Peace
Виж целия пост
# 8
От 11 години имам дупка на носа, първите 2 години носех обеца, от 9 години не съм слагала, но дупката си стои все така грозна Confused
Виж целия пост
# 9
Мойта също се заличи.
Виж целия пост
# 10
Моята също бързо се заличи, не помня кога беше, но по принцип съм я махнала преди около 7 години.
Виж целия пост
# 11
Нямала съм на носа, но имах по ушите, в горния край. Вече повече от 10 години откакто съм я махнала и се забелязва, че има белег.
Виж целия пост
# 12
 Дали ще ти остане белег зависи сигурно от това, с какво точно си се пробила.

 Моята дупка на носа си я направих с възможно най- голямата медицинска игла и за вече 11 години си стои там и дори си мисля,   че не се е запушила и мога и обеца да си сложа .
Виж целия пост
# 13
Два пъти съм си пробивала носа и от двете дупки няма и помен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Остава в повечето случаи белег.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия