А някой да е пръчвал от тук?

  • 840
  • 13
Тъкмо гледах този сайт и ми харесаха някой обувки.Някой случайно да си поръчвал нещо и дали правят доставка до Бг.
Малееееее ooooh!
www.rabanser.com
Виж целия пост
# 1
Липсва сайта-дай линк!
Виж целия пост
# 2
http://www.rabanser.com/es/infocumpre2.html#charges
Пише, че доставят. Има и таблица с цени!  Peace
Виж целия пост
# 3
Ех,що сайтове изрових да търся някой хубав с доставки за България...
Браво, момичета- отивам да проверя сега.
Виж целия пост
# 4
Ех,що сайтове изрових да търся някой хубав с доставки за България...
Браво, момичета- отивам да проверя сега.
За съжаление нищо не си харесах. Ботушите са демоде- видях на Мис Сиксти отпреди 2 г. модел. Sick
Виж целия пост
# 5
За мен няма значение дали модела е по-стар, стига да ми хареса и да си отива със стила ми на обличане! По принцип нося остри обувки с ток и те не излизат от мода! В сайта обаче цените са височки, а и как купувате обувка, без да сте я пробвали newsm78???
Виж целия пост
# 6
аз ги разгледах,но повечето нямат номера-е,поне тези които на мен ми харесаха  Confused има еденични бройки....
Виж целия пост
# 7
За мен няма значение дали модела е по-стар, стига да ми хареса и да си отива със стила ми на обличане! По принцип нося остри обувки с ток и те не излизат от мода! В сайта обаче цените са височки, а и как купувате обувка, без да сте я пробвали newsm78???
Редовно купувам обувки, без да съм ги пробвала. Когато са скъпи, съм спокойна, че няма да  са твърди и да ми правят рани.И работи безотказно, досега не съм измала издънки. Това - стига моделът да ми хареса.
Виж целия пост
# 8
Аз си харесах много този модел.

Виж целия пост
# 9
Аз си харесах много този модел.



 newsm10
Виж целия пост
# 10
аз пък си харесах това:
Виж целия пост
# 11
Много ми хареса това:  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 12
аз нищо не харесах Tired
Виж целия пост
# 13
Има хубави неща Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия