часовници АДИДАС-от къде ?

  • 1 079
  • 6
Аз съм от Бургас,, и тук в магазините на Адидас нямат часовници , а видях в сайта много  готини ,,, в София има ли по магазите на адидас часовници,, и на кви цени са, че искам да купя на тати,,, а не знам от къде ,,,  Praynig ,видях ,един път тема, че една майка тарсеше някакви маратонки,, и вие бяхте така добри да се отзовете,, дано и на мен да помогнете ,, благодаря Ви ! newsm03
Виж целия пост
# 1
Следя темата.И аз съм от Бургас и ще ми е интересно дали ги има
Виж целия пост
# 2
ама то ,май никои няма да ни отрази ,,
Виж целия пост
# 3
Ами и аз си бях харесала един часовник от сайта им и обикалях миналата седмица да търся. Simple Smile Оказа се, че магазините на адидас не се занимават (продават) часовници newsm78. От там ми обясниха да търся по магазините където продават часовници. Та на ул. Алабин има голям магазин за очила и часовници м/у графа и витошка и там имаше на адидас и на раковска близо до светофара на военния клуб също.
 Peace
Виж целия пост
# 4
о мерси,, значи трябва да трагна ,, из магазините тука в Бургас , да тарся,,, офффф дано не се наложи да ходя до софия с тоя корем , за един часовник ,,,  #2gunfire
Виж целия пост
# 5
а някакъв сайт ,случайно да знаете по нета да поръчаме,,,, ? newsm78 ,аз само чужди сайтове намерих,, български няма ,,що така ни пренебрегват ,,,
Виж целия пост
# 6
в рояла в съни бии4 има няколко модела идете и вижте
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия