Докато порастнат зъбките ще изгризем покъщнината

  • 500
  • 7
Това е проблема.
Моля ви споделете вашите хитринки за справяне със ситуацията.
Зъбките на малкия растат страшно болезнено и няма нещо, което да не се опита да си мушне в устата, за да се почеше.
Не приема биберон и гризалки. Налита на покъщнината  Laughing
Очите ми са винаги на 8, да не стане белята, вадя нещата от устата му, обяснявам търпеливо, че така не се прави, но крайния резултат най-често е рев, че му е отнета "гризалката"
Имам нужда точно от "хитринки"
Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Почти денонощие откакто пуснах темата - няма хитринки  newsm78, явно наистина няма, не че не съм се сетила.   Laughing
Здраве да има - останаха да се покажат още 10 зъба и ще правя ремонт  Joy
Виж целия пост
# 2
Аз хитринки не знам , но мога да ти кажа , че моят син нагриза зловещо чисто новият ни кожен диван , за който бяхме дали 1600 лв . Joy
Ама , какво да се прави - да са живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 3
Пипинка, успокоена съм.  Joy
Не ме притесняват пораженията, а търся начин да не го разревавам всеки път, като му отнема любимата "гризалка"
Виж целия пост
# 4
Е... аз нямаше как да си изхвърля дивана  ooooh!
Нищо няма да му стане , ако го разревеш някога  Mr. Green Все пак трябва да се спасиш от изяждане на къщата  Grinning
Виж целия пост
# 5
Извинявай за тъпия въпрос, но според лентичката ти, детето е на над 3 години. Наистина ли му остават още 10 зъба? Иначе не знам какво да те посъветвам. Аз винаги съм се опитвала да предложа на дъщеря ми нещо да си чеша зъбите, но тя не приемаше нищо, освен едни такива чешалки, които приличат на химикалки и накрая завършват с гумена спирала за чешане на зъбите. НО откакто има повечко зъби и това и спрях, защото вместо да се чеша, диването гризе гумата, къса парченца със зъбите си и ме е страх да не се задави.
Виж целия пост
# 6
Извинявай за тъпия въпрос, но според лентичката ти, детето е на над 3 години. Наистина ли му остават още 10 зъба?
Лентичките се две, все пак  Wink
По темата - единствената хитринка, за която мога да се сетя, е да не правиш ремонт, докато детето не поотрасне и не престане да гризе, да пикае навсякъде и да пипа с шоколадови пръстчета Simple Smile
Сериозно - не знам какво да те посъветвам.  И синът ми имаше цял куп гризалки и чесалки, но не ги признаваше, а бюрото, холната маса и поставката за телевизора са нагризани отвсякъде  Laughing Гледам си ги с умиление и това е.
Виж целия пост
# 7
Вяра, на баткото, който е на 3+ му изникнаха вече 20-те зъбчета, грижата е с бебока, който има 10 и се мъчи ужасно, а аз на моменти се чувствам като най-злата майка, когато трябва да му извадя поредната неподходяща "гризалка" от устата.

Дона, и аз минавам на варианта - снимай ги докато са здрави и след това с умиление гледай какво е останало от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия