Прочистване на дебелото черво

  • 52 811
  • 28
Здравейте!Някой знае ли къде в София правят тази процедура и колко струва?
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
В Света София, на бул. България, не знам коко струва, звънни да питаш.
Виж целия пост
# 2
Купуваш си "Експреп"  и си решаваш проблема. Изпива се цялото шише наведнъж и в следващите 24часа се пие само вода. Прочистваш се от всичко.
На мъжа ми беше изписан от лекар- проктолог преди да му правят разни вакуумни процедури за хемороидите. Не ти е нужна клизма или каквото и да е друго. Струва около 6лв.
Виж целия пост
# 3
а, какъв е вкуса на този "Експреп"  Thinking
Виж целия пост
# 4
а, какъв е вкуса на този "Експреп"  Thinking

и продава ли се свободно в аптеките?
Виж целия пост
# 5
Здравейте!Някой знае ли къде в София правят тази процедура и колко струва?
Благодаря предварително  Hug

Тази процедура се казва колон-хидротерапия и се прави в медицински център- Хербамедика една струваше 70 лева, но е желателно да се направят минимум 3 имат пакетни цени.
Виж целия пост
# 6
Има едно прахче FORTRANS, взимаш си две или три пакетчета, според килограмите, всяко прахче се разтваря  в един литър вода, има сладък вкус. Предния ден обаче трябва да си бил само на вода или сокчета, никаква твърда храна. Взима се без рецепта от аптеките, прилага се за прочистване преди операции и гастроентерологични изследвания. Ефекта почва още след първия литър  Peace Peace Peace, от личен опит. Удоволствието струва около 10 лева.
Виж целия пост
# 7
Експреп се продава в аптеките свободно, обаче какъв му е вкуса newsm78 незнам. Ако беше гаден на вкус, мъж ми щеше да сподели. Чревоугодник  Laughingкато него няма начин да не измрънка, ако е бил гаден на вкус.
Виж целия пост
# 8
Експреп се продава в аптеките свободно, обаче какъв му е вкуса newsm78 незнам. Ако беше гаден на вкус, мъж ми щеше да сподели. Чревоугодник  Laughingкато него няма начин да не измрънка, ако е бил гаден на вкус.

е,това е, дали е гаден или може да се преживее на вкус  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
http://www.emilova.org/bg/articles/arthydro.html
Виж целия пост
# 10

само тази не ми я пробутвай  Naughty, че вадя пищовите  #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Защо не пробваш  нещо безвредно и безболезнено.Аз пия Лактулоза МИП-захар,която не се разгражда в тънкото черво,а отива в дебелото ,там се превръща посредством биохимични процеси във вещество което подкиселява средата и помага на чревното съдържимо да увеличи обема си и така нещата си отиват по местата.Вкуса е страхотен сладък с дъх на череша.Разтвори необходимата доза в чаша вода.На листовката пише ,че първия прием е 30 мл., но аз пия по 45мл. сутрин след закуска.Продукта е напълно безвреден.Веднъж ми бяха дали да пия някакъв чай- ужас ,съжалих малко е да се каже 100 пъти.Така ме боля стомаха ,че не спах цяла вечер.Сега ползвам лактулозата 2 дни високата доза,следващите 3 дни поддържаща доза 10-15 мл. 2 дни почивка.
Става и за бебета в съответната доза разбира се.
Виж целия пост
# 12
Какво е съдържанието на този Експреп?
Виж целия пост
# 13
Шани,обясни моля те,аз натам се бях запътила Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Шани,обясни моля те,аз натам се бях запътила Rolling Eyes

на мен също ще ми е интересно  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия