Въпрос към мамите,които получават пари за майчинство

  • 2 571
  • 49
Мами за септември са ми изплатени пари за 19 дни,а работните са 20.Защо така?Майка ми твърди,че за  6 септември,който е национален празник не са ми изплатени пари.Вярно ли е?
Виж целия пост
# 1
Септември беше с 19 работни дни.
Естествено, че не са ти изплатени за 6-ти - това е официален празник, почивен ден.
Виж целия пост
# 2
Септември беше с 19 работни дни.
Естествено, че не са ти изплатени за 6-ти - това е официален празник, почивен ден.
Money Money Money
а и един ден проблем ли е?
............................
аз си чакам парите за ЮНИ
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Септември беше с 19 работни дни.
Естествено, че не са ти изплатени за 6-ти - това е официален празник, почивен ден.
Money Money Money
а и един ден проблем ли е?
............................

Peace
Виж целия пост
# 4
аз си чакам парите за ЮНИ
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А защо не са ти изплатени досега, вече е октомври!........... Shocked
Виж целия пост
# 5
Хайде сега, не нападайте момичето.
Аз не един ден, ами половин ще си търся - ами така де, за какво ги плащам тия данъци Crossing Arms!
И аз още чакам за август.
Тия хора явно си мислят, че двете ми деца фотосинтезират #2gunfire.
Обаче ако в сряда нямам превод ще ги съдя!
Виж целия пост
# 6

[/quote]
 
аз си чакам парите за ЮНИ
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
[/quote]
И аз.....
Виж целия пост
# 7

[/quote]
 Money Money Money
а и един ден проблем ли е?
............................
аз си чакам парите за ЮНИ
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
[/quote]

 Да един ден ми е проблем,защото това е храната на бебето ми за пет дни,ако за теб не са проблем,много хубаво за теб.Аз само на тези пари разчитам,помощ нямам.Това първо и второ майчинството се изплаща месец за месец за разлика от болничните,които се изплащат по късно.На мен август месец ми  изплатиха болничните за май,така че знам какво е да чакаш.Не съм очаквала толкова злоба в този форум,съжалявам,че попитах.
Виж целия пост
# 8
Аз чакам майчинството за август ама да видим те в НОИ са едни бързи.Всички разчитаме на парите ама на НОИ не им пука
Виж целия пост
# 9
Етотук https://benefits.nssi.bg/EGN/ от страницата на нои може да си проверите какво, колко и за кога са Ви платили Simple Smile
Дано всичко е на ред!
Виж целия пост
# 10
Аз чакам майчинството за август ама да видим те в НОИ са едни бързи.Всички разчитаме на парите ама на НОИ не им пука

И аз съм така, в началото на октомври ми казаха, че има проблем с болничния и че са го изпратили на 3-ти октомври до работодателя ми.
Днес 15.10 сутринта писмото с болничния все още не беше пристигнало в централна поща па камо ли до фирмата.
Обадих се до НОИ и им казах как не ги е срам почти две седмици пътува писмо от НОИ(на Стамболийски) до Централна поща(на Раковска).
Ми да бях отишла аз, за половин час щях да го занеса и после НОИ не бавели връщането на болнични.
И днес ми викат ама то писмото тръгнало днес, на 3.10 било изведено за пращане(каквото и да значи това).


Виж целия пост
# 11
ДОбре..възможно ли е толкова много да се закъснее с майчинството?аз чакам за август и още нищо няма Shocked..не стига това ами и ми объркаха сметката за еднократна помощ  и още чакам парите да дойдат при мен.(родих на 22.05)...направо съм бясна ни едн.помощ ни майчинство #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 12
 На 9 юли излязох в болнични(45д. преди термин) и до сега нищо. Ами те ще станат вече близо 4 месеца, после накуп ли ще ми ги изплатят Rolling Eyes? Как може такава подигравка #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Септември наистина има 19 работни дни. Може да не ти изплащат майчинство ако работодателят ти не е плащал осигуровки. Аз не съм взимала пари откакто съм родила точно по тази причина
Виж целия пост
# 14
Милички мами-

че от НОИ са бавни, мудни и некомпетентни е факт. Истината обаче е че много често да не послучавате паричките по 4-5 месеца значи проблема най-вероятно не е в НОИ, а е в работодателя, който я не ви е внесъл здравното, я не е изплатил осигуровките, я кой знае какво е направил...

Така че за да не стават неща от типа на НОИ изпратили болничния, ама той не пристигнал, най-искрено ви съветвам, ако не си получите болничния в рамките на 2 месеца след като ви е издаден, да звъннете на счетито да го попитате дали ви е занесъл болничния, ако да кога и кога са платили осигуровките...

Успех на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия