Спешен въпрос за менюто на "Японското чудо"

  • 2 262
  • 17
От днес съм на тази диета.Обаче пропуснах преди това да уточня някои неща:за вечеря се дава парче месо и салата-какво количество трябва да е това "парче" и коя салата е най-подходяща(зелена ли,домати и краставици ли)?Много ще съм благодарна на бързото включване! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
И аз съм от днес на тази диета. Парчето месо трябва да е 200 гр., а салатата без ограничение в количеството, каквато пожелаеш / не смесвай домати с краставици, защото не е добра комбинация от гледна точка на правилно съчетаване на храните/. Успех с диетата и дано свалим някои килограм.
Виж целия пост
# 2
Днес съм вече -1кг. Не ме мъчи глад, но имам главоболие, което ме изнервя.
Виж целия пост
# 3
грамовете нямат zначение, само да не е пържено месото......аz я правя всяка пролет( таzи няма да мога Laughing ) и средно свалям по 4.5 кг на седмица......ям предимно пилешко печено със салатата......успех.....
а главоболието е нормално, обикновено е само първия ден......
Виж целия пост
# 4
Превих тази диета март месец, аз под парче месо  разбирах печено или сватено пилешко бутче, салатата беше в количество количество около 250-300гр.
Надявам се при вас да има по голям успех , защото аз свалих само 3 кг.
 Сега съм почнала една дието с която казват че се сваляло за 12 дена между 8 и 14 кг.  но в момента съм втори ден и когато свърша ще пиша дали има резултат и струва ли си усилията.
Успех!
Виж целия пост
# 5
Кажи, моля те, каква е тази диета, че и аз имам ужасна нужда от по-бързичко сваляне на доста кг.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Мама Ваня
Кажи, моля те, каква е тази диета, че и аз имам ужасна нужда от по-бързичко сваляне на доста кг.


Тази диета я прочетох в една книга която се казва "Най-популярните диети" много добре е написана и има страшно много диети е в нея. За тази диета пише че е изпробвана и се свалят от 8 до 14 кг. за 12 дни.

А за тази диета трябва да си голям инат за да я спазваш:

1-3 ден: Кисело мляко в неограничено количество през всичките дни

4-6 ден: Ябълки в неограничено количество през всичките дни

7-9 ден: Пиле / печено или  варено / без кожата в неограничено количество през всичките дни

10-12ден: Кашкавал и червено вино / на 30гр. кашкавал 1 чаша вино / в неограничено количество през всичките дни.


Мен лично ще ме затруднят последните ри дни защото аз не пия алкохол, но ще прбвам с това вино " Винтастик " то е слабо алкохолно и е много приятно за пиене от такива "пиячи " като мен.

Само за статистика в деня когато започнах тази диета/ на 04.04/ бях 77.9кг., днес 06.04 съм 75.5кг.

На всички които решат да я прилагат успех.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Desani
Цитат на: Мама Ваня
Кажи, моля те, каква е тази диета, че и аз имам ужасна нужда от по-бързичко сваляне на доста кг.


Тази диета я прочетох в една книга която се казва "Най-популярните диети" много добре е написана и има страшно много диети е в нея. За тази диета пише че е изпробвана и се свалят от 8 до 14 кг. за 12 дни.

А за тази диета трябва да си голям инат за да я спазваш:

1-3 ден: Кисело мляко в неограничено количество през всичките дни

4-6 ден: Ябълки в неограничено количество през всичките дни

7-9 ден: Пиле / печено или  варено / без кожата в неограничено количество през всичките дни

10-12ден: Кашкавал и червено вино / на 30гр. кашкавал 1 чаша вино / в неограничено количество през всичките дни.


Мен лично ще ме затруднят последните ри дни защото аз не пия алкохол, но ще прбвам с това вино " Винтастик " то е слабо алкохолно и е много приятно за пиене от такива "пиячи " като мен.

Само за статистика в деня когато започнах тази диета/ на 04.04/ бях 77.9кг., днес 06.04 съм 75.5кг.

На всички които решат да я прилагат успех.

Добре ми звучи това! Като изключим, че не почти не пия аз (да не кажа въобще) и тва вино 3 дни направо не ми е ясно как ще го сътворя! А дали наистина има този поразителен ефекта за 10 кг.? Щото си заслужава ако е така?!
Виж целия пост
# 8
За ефектите .....незнам..всеки има разли4ен метаболизъм и разли4но сваля килограми. Освен това организма се "нагажда" когато му даваш по-малко калории и клетките се "стягат" още пове4е (инстинкт за самосъхранение на организма) и не пускат мазнините да се освободят.  Затова са относителни диетите и ефективността им при разли4ните хора.
Виж целия пост
# 9
От днес започвам ябълките и до сега съм свалила 2,7кг.
Нямам търпение да започнат третата трока дни Laughing  Laughing  Laughing
Надявам се до края да има добър успех.
Виж целия пост
# 10
Момичета, днес ми е втория ден, ама не съм свалила нито грам. Sad  Sad  Sad
Правя всичко както трябва, що така става? Яд ме е, защото хич не ми се яде и ми се струва елементарна тая диета, пък накрая май няма да има резултат (при мен, де) Imp .
Виж целия пост
# 11
Desani, моля те продължи да ни осведомяваш как се спрвяш с диетата. Стува ми се страхотна и ми се иска да я пробвам и аз,но след като спра да кърмя Grinning
Виж целия пост
# 12
АЗ СЪМ Я ПАЗИЛА КАТО СЪМ СПАЗВАЛА ГРАМОВЕТЕ-ПО 200 гр. месо, а салатата без ограничение и значение каква, само без сол и олио
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Mandi
Desani, моля те продължи да ни осведомяваш как се спрвяш с диетата. Стува ми се страхотна и ми се иска да я пробвам и аз,но след като спра да кърмя Grinning


От 04.04 до 11.04 съм свалила 4,5кг. и да ви кажа се чуствам доста добре.
В момента съм на дните с пилето и с нетърпение очаквам опианителните дни, дамо детето да е послушно че както не издържам на пиене, да не стане така, че то да ме гледа ,а не аз него.
Виж целия пост
# 14
Момичета, приключих с "японското чудо". Първите 2 дена свалих 2кг. и от там на татък нищо. Явно организмът ми привикна. Дано при вас не стане така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия