Антицелулитни масажи - препоръчайте

  • 2 038
  • 16
Здравейте , в старата тема, не се ориентирах много добре:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72158.160

Моля, препоръчайте салон или масажист (в София), от който да сте доволни и който да се намира в центъра ?

Аз се двоумя м-у "Materra Spa", "АКТ - БЮТИ студио" и "MLine". като искам да ползвам пакет от 10-ина процедури като начало...


  bouquet





Виж целия пост
# 1
СПА Студио Сабина. Гласувам с две ръце за тях. Ходя редовно и съм изключително доволна. Момичетата са рехабилитатори и кинезитерапевти. Разбират си от работата. Перфектни са. Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти Блонди  Wink ще ги потърся в нета...
Виж целия пост
# 3
Аз ходя в Ялта - масажиста е Емо, със сигурност ще останеш доволна
Виж целия пост
# 4
san4eto, ти си пристрастена към "Ялта"...   Wink

Там ходих при козметичката, която ми препоръча.... Като се сетя за нея ме заболява носа  Joy  Joy
Виж целия пост
# 5
 Joy не съм-всъщност вече не ходя там - козметичката ми се премести на Плиска, а масажиста ми работи и на 5-те кюшета и ходя там, че ми е по удобна, но Ялта е по лесно за обяснение. Иначе марш всички при Емо на Неофит Рилски 11 срещу на Божидара Бакалова бутика Joy
Виж целия пост
# 6
На ъгъла на Шипка и Ев.Геовргиев има едно студио Венера...аз ходя там при масажистката Мариета се казва и е супер
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви.. ще позлвам Акт бюти.. те са ми най-близо до къщи...

Виж целия пост
# 8
Аз само за Бургас мога да кажа.
www.ladymassages.hit.bg
Виж целия пост
# 9
Аз само за Бургас мога да кажа.
www.ladymassages.hit.bg


Къде е тва бе? newsm78 15 масажа за 150 лв много евтинко ми се вижда newsm78 Пък и само с мед... Ти доволна ли си?
Виж целия пост
# 10
И аз щях да пускам тема за антицелулитни в Бургас. Мислех,че един масаж върви около 20 до 30лв,но 10лв  newsm78
Виж целия пост
# 11
Аз ги правя Blush, за съжаление не мога да си правя на мен.
Например едно момиче, на което правя сега е на 10-та процедура и много явно се е загладил, само на дупето й е останало и сега там наблягаме. Wink От първата процедура се усеща на пипане, че кожата е леко загладена. До сега не ми се е случвало някой да има виден целулит и напълно да изчезне от 15 процедури, но значително се повлиява, това поне мога да обещая със сигурност!   ::
Имам друга клиентка, на която целулита е като стиснеш крака, иначе не е видно - на нея й се заличи.
Не е нужно да се спазва диета, само да се намали солта до минимум и да се пие вода. Масажа продължава 1 час като се обработват бедрата първо с мед около 15 минути - в началото може да е болезнено , после се масажира с хума, после малко с един уред и после  с ръце.
Евтин е, защото след като се роди малката сега започвам да правя и имам по 1-2 на ден и още не съм си наела помещение - търся си. Правя в къщи и при клиентките ако искат там. Живея в Лазур. Пък и не виждам смисъл да е скъп - като наблегна на количеството, а не на цената.....Може и да е погрешна маркетингова стратегия, ама на....
Вярно, че като се види ниска цена и започват съмнения в качеството - но качество и ефективност предлагам на ниво....
Извинявам се ако е станала брутална реклама.
Виж целия пост
# 12
moonlady - прати координати, аз след месец може да съм в Бургас - да изкарам няколко процедури и при теб  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И аз щях да пускам тема за антицелулитни в Бургас. Мислех,че един масаж върви около 20 до 30лв,но 10лв  newsm78

Според 10 лв. са съвсем нормална цена за антицелулитен масаж от 25-30 мин.
Виж целия пост
# 14
Имам още 5 или 4 процедури от пакета, но това няма значение...

Искам да се похваля, че вчера си купих дънки от една определена марка (имах същия модел , но друг цвят  Wink )  и  ....

са два номера по-малки     newsm44 newsm44 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18


определено има ефект и се намаля обиколката на бедрата и д*то...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия