има ли бременност

  • 2 276
  • 22
става въпрос за зълва ми-при 3 днево закъснение с розово течение прави 4 теста за бременност-положителни,при преглед с вагинален ехограф се установява,че "има нещо",а днес тоест след ооло седмица пак розово течение и два отрцателни теста...после ще ходи пак на прелед,ама аз нямам търпение...изпуснала ли го е Sad
Виж целия пост
# 1
Да отиде и да си пусне кръвен тест! После да го повтори /там ще и кажат точно кога/.
Успех! Дано всичко е наред! Peace
Виж целия пост
# 2
Да отиде и да си пусне кръвен тест! После да го повтори /там ще и кажат точно кога/.
Успех! Дано всичко е наред! Peace
И аз съм на това пнение Peace
Кръвния ще покаже
Виж целия пост
# 3
Това розово течение прекъсвало ли е в периода между положителните и отрицателните тестове?. Завършен аборт има, когато кръвта стане ярка и обилна, дотогава има шанс бременността да е успешна. Два кръвни теста през ден ще покажат какво става.
Виж целия пост
# 4
не са и пуснали кръвен тест и сега ще чакаме Praynig
Виж целия пост
# 5
Какво значи "не са и пуснали кръвен тест"? newsm78
Да отиде в някоя лаборатория и да си пусне сама кръвен тест. Няма нужда от направление или препоръка от лекар. Отива, дава кръв, плаща си и толкова. Peace
На преглед ходила ли е днес? Трябва да попита лекаря си, дали да приема прогестеронов препарат, напр. Дуфастон. Ако има болки - но-шпа. Да посети гинеколог!
Успех! Peace
Виж целия пост
# 6
Щом след седмица, тоест днес двата теста са отрицателни бременността е загинала. Sad
Виж целия пост
# 7
Щом след седмица, тоест днес двата теста са отрицателни бременността е загинала. Sad
ами на УЗ все още се вижда малка точица...иначе са и изписали но-шпа и бусколизин..това за какво пък не ми е ясно,аз мислех,че нещо от сорта на Прегнил ще и пуснат Confused
Виж целия пост
# 8
Дуфастон не са ли и изписали? Thinking
Ако се съмнява в становището на гинеколога си, да потърси второ мнение!
Ако става дума за квартален гинеколог, задължително да потърси второ мнение при специалист по рискова бременност!
Успех!  Peace
Виж целия пост
# 9
Ако след положителни тестове следват отрицателни обикновено прогнозите са лоши. Sad
Виж целия пост
# 10
За съжаление Лали е права Sad
Виж целия пост
# 11
sladurka, никой от форума не може да каже има ли бременност или не. Всеки ще каже, да отиде да си направи кръвен тест от който ще се получи точната информация. Но и щом имате желание просто да чакате, не разбирам защо се задават въпроси на които никой няма как да даде отговор. Вариантите са два или има бременност или няма, при това положение по-компетентните от нас могат да намерят точния отговор. Но само с питане не става, надявам се да разбереш какво точно искам да кажа.
Виж целия пост
# 12
sladurka, никой от форума не може да каже има ли бременност или не. Всеки ще каже, да отиде да си направи кръвен тест от който ще се получи точната информация. Но и щом имате желание просто да чакате, не разбирам защо се задават въпроси на които никой няма как да даде отговор. Вариантите са два или има бременност или няма, при това положение по-компетентните от нас могат да намерят точния отговор. Но само с питане не става, надявам се да разбереш какво точно искам да кажа.
разбрах мила и знам всичко това,но нали се сещате,че трябва да се почака докато се потвърди или отрече нещо,то нал аз съм минала по тоя път и съм малко обезверена,но ми се щеше да чуя,че не е загубила бебето-нищо,че тия отрицателни тестове....
Виж целия пост
# 13
Аз се включвам за кураж!
Нека не се обезверява ако наистина няма бебче.
Дано новините да са добри и всичко да се оправи. Успех
Виж целия пост
# 14
И аз давам кураж на зълва ти .ДАно всичко е наред .Да пишеш като имате резултати.Да  направи кръвен както са те посъветвали всички момичета.Много късмет , newsm17 Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия