при боядисване?

  • 759
  • 11
при боядисване слагате ли в боята ампули за коса, защото днес си взех една ампула с олио от орхидея и продавачката ми обясни, че мога да я сложа в боята?!  Thinking
Виж целия пост
# 1
аз лично не съм слагала, все забравям, а много искам да пробвам... чувала съм че някой слагат...пък и напоследък се боядисвам при фризьор и съвсем нямам възможност  Crazy
слагай и кажи какъв е ефекта  Peace
Виж целия пост
# 2
Никога не съм се сещала да го направя, но идеята ми се струва добра. Blush
Виж целия пост
# 3
вече сложих половината от ампулата. чакам да видя какво ще стане  Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз съм слагала,но бяха други ампули.За олио незнам... Flutter
Виж целия пост
# 5
 Де да знам, ами ако стане някоя реакция... не съм наясно със тези неща, но съм от страхливите  Whistling и не бих пробвала. Това е и съветът ми към теб!   bouquet
Виж целия пост
# 6
изпробвах го- незнам дали има кой знае какъв ефект,но косата ми все е още на главата... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Ами аз тази с олиото от орхидея не я ползвам в боята, но в магазина, от където си купувам понякога продукти за косата, са ми казвали, че може. Иначе има едни ампули, които са точно за тази цел, май реконструиращи се водят, италиански са, но не се сещам производител в момента. Честно казано, разлика не виждам.
Виж целия пост
# 8
Не съм слагала така като се замисля  Peace
Виж целия пост
# 9
тъй като се правя с прах- много яло русо- винаги слагам. Фризьорката ми препоръчва половината в боята, другата след изплакване да се нанесе..Но тъй като всек път слагам..не знам какъв е ефекта или е само на психо  основа Laughing
Виж целия пост
# 10
Веднъж си сложих в боята - не само, че нямаше ефект, ами и боята беше паднала от някои кичури! Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Последният път сложих 1 ампула Пантесалмина. Понеже и друг път съм се боядисвала със същата боя,  съм категорична, че ефект има. Слагала съм още бадемово масло, стимулант за коса- не е имало проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия