за биберони за шишета авент?

  • 4 989
  • 17
искам да попитам дали знае някой, има ли някакви други съвместими със шишетата на Авент биберони? купих шишета и стерилизатор на Авент /като най-добри, а и щяхме да се кърмим ама не стана Cry/ , но с бебка много се олива с тези биберони. слагам кърпа и лигавник, за да се храним. пробвах да сменя с биберон с 2 дупки, но няма разлика в оливането, пак си тече по брадичката.
а пък и смяната на 5-6 шишета си е инвестиция+ евентуално стерилизатор /ако новите не се  хващат в стария/ Confused
благодаря много!
Виж целия пост
# 1
аз съм пробвала на шише на Чико да слагам биберон на Авент , така че ти можеш да направиш обратното.
Виж целия пост
# 2
аз съм пробвала на шише на Чико да слагам биберон на Авент , така че ти можеш да направиш обратното.

ама стана ли?Simple Smile
Виж целия пост
# 3
При мен бибероните и накрайника на Нук станаха в шише на Авент.
Виж целия пост
# 4
И Нук и Чико стават!
Виж целия пост
# 5
Нук са най-добрите биберони (имитират точно зърното в процес на кърмене). Преди да открия преимуществата им бях накупила 8 шишета на Авент (щяхме да влизаме в болница заради ГЕР) .Биберона на Нук идеално пасва на пластмасовия ринг на шише Авент. Бибероните Нук до някъде ни помогнаха при нашия проблем ГЕР(повръщане).Препоръчвам ти каучук , по-мек е от силикона (по-лесно се пие).
Виж целия пост
# 6
аз съм пробвала на шише на Чико да слагам биберон на Авент , така че ти можеш да направиш обратното.

ама стана ли?Simple Smile
да стана
и сега продължавам да използвам шишето на чико с биберон на авент и то без проблем
Виж целия пост
# 7
Олива се, защото устичката й е още малка, след известно време ще спре да тече. Макар че зависи и от позицията, в която я храниш. Аз моето бебе го храня винаги в обятията си:)) Гушкам я и съм забелязала, че по-малко тече:)
Виж целия пост
# 8
А кои биберони на Нук станаха? купих и Нук и  Чико и само Чикото стана на ринга на шишето, т.е. и Нук стана само дето като реших да го наместя и той се изхлузи. Купих силиконови ако има значение, тъй като до сега само с такива е пила и не знам дали каучуковите ще ги приеме?
Само дето и с чикото така си тече и отстрани, и по брадичката?? Не виждам много разлика?
А позицията е гушкащо- полуизправена /ако има такава?Simple Smile/ иначе се дави. лакомо си е детето, на майка си се е метнало:)
Виж целия пост
# 9
Аз имам шишета NUK  и шишета  Avent.Моята малка беба не искаше да помирише каучук, така че моите са силиконови.Действително бибероните на NUK са ортодонтски и педиатрите ги препоръчват.Аз съм доволна от тях , но тъй като имам и 2-та вида шишета съответно с биберони 1 на Avent и М за мляко на NUK , който също е първи размер , мога да кажа , че бибероните на Avent текат значително по-малко. newsm78 не зная при теб защо така се получава???
Виж целия пост
# 10
И на мен ми е направило впечатление, че ако ъгълът на шишета спрямо устата не е правилен, тогава тече.
Виж целия пост
# 11
Ние от раждането сме с Авент - шишета и биберони и никога не сме имали проблеми, но забелязах че моя приетлка използва Чико и бебето все е мокро. Да не би да не захапва правилно?
Виж целия пост
# 12

 Peace
Виж целия пост
# 13
За такова малко бебе трябва биберон 0+
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви много на всички на отговорите!  bouquet
 Разбрах и как да сложа бибата на Нук на ринга и наистина стана. Май ще мина на Нук. Струва ми се че малко по-малко тече?! newsm78  а ако и повръщането спре или поне се понамали ще е чудесно, че нещо почвам много и за това да се притеснявам?
и на мен нещо ми се струва, че грешно захапва? а и цъка /не знам как иначе да опиша този звук?Simple Smile/ с език като се понаяде. обаче как да захапва правилно биберон не знам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия