Вие как бихте се почувствали?

  • 2 404
  • 53
От вчера ми е едно такова криво. Хем съм обидена, хем разочарована, хем малко ядосана ...
Съседката ми над нас има дете с половин година по-голямо от моето. Откакто се е родил синът ми - вече 1,5 г. излизаме почти постоянно заедно. Някъде от лятото нейното дете започна да става по-агресивно /и не само към моето/. Все ще удари моето, ще го ритне, ще го бутне. Аз си мълчах, не съм правила забележки - сакън да не го нараня - мислех си, че това е период, който ще отмине. Моето дете никога, ама абсолютно никога не е проявявало агресия към него, дори играчка не му е дърпало от ръцете.
Вчера бутаме количките заедно. Нейното дете яде солети. Моето видя и поиска. Нейното се разпищя и не поиска да даде солети - нищо кой знае какво според мен, но какво ми каза тя:
"Ами виж няма повече да се разхождаме заедно, защото виждам, че детето ми е много напрегнато и изнервено във ваше присъствие и аз не мога повече да го мъча"  ooooh!
Е казвам ви останах като ударена с мокър парцал. Ние, с присъствието си явно й тормозим детето.
Хем знам, че не трябва да си го слагам много, хем я имах за по-близка. Аман от хора, на които все другите са им виновни за нещо. Сега като ме види ме поздравява и подминава, като че ли не сме излизали по цял ден заедно. Ама и аз се оказах много чувствителна, вместо да тегля една и да не я мисля повече.
Имах нужда да споделя. Вие как бихте реагирали?  
Виж целия пост
# 1
Ами сигурно постоянно е повтаряла на детето си "Я виж ....колко е послушен,...не прави като теб" и т.н.и онова дете се напряга .
Я не си го слагай на сърце...Явно толкова ти е била приятелка.Пък ако ти е била просто добра позната-защо се товариш?!...Гледай си спокойствието...
Не те успокоих,ама това ми дойде на сърце да ти кажа. Flutter
Виж целия пост
# 2
Много тъпа ситуация. И аз покрай детето се сближих с доста майки от квартала. Някои ги чувствам много близки и ще ми е много болно, ако някоя ме отреже така. Но аз по принцип съм конфликтна личност, и сигурно щях да се изрепча нещо (не знам в момента какво). Но май по добрата ситуация е да  не го мислиш много.  Явно тя не те е чувствала така както ти нея Peace
Виж целия пост
# 3
Хич не го мисли, различни майки, различни деца. Гадничко е, но такива неща се случват, пък и тази твоя съседка много тактична бе ooooh! Гледай си прекрасното слънчице и не си разваляй настроението от подобни работи. Виж ако сте били приятелки, тогава лошо, но пак не си го слагай на сърце  Hug
Виж целия пост
# 4
Абе луда работа, тоя свят се е побъркал, особено майките на деца чудо-имам предвид комшийката ти.
Виж целия пост
# 5
Я не се впрягай, аман от злоба, завист и човешка коплексарщина. Лошото е, че дава същият модел на подражание на собственото си дете. Не си го слагай на сърце и не се ядосвай. Кофти е да се привържеш към някого, но като те разочароват на едно или друго равнище и разбираш, че не си струва нервите и вниманието.  Stop
Виж целия пост
# 6
Не се впрягай,излишно е Peace
Нали знаеш-всичко се връща някой ден Wink
Виж целия пост
# 7
Направо и благодари,че те е отървала от присъствието си,нали и нейното дете напряга теб. Приеми го от хубавата страна.
Виж целия пост
# 8
Приеми че така е станало по добре - едва ли ти трябва такава компания!
Виж целия пост
# 9
Отървала си се! И за какво страдаш - че няма кой да ти тормози детето или че няма кой да те тормози теб? Свиркай си и бъди щастлива!
Виж целия пост
# 10
Радвай се, че си се отървала от тази кукувица Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не бих нарекла жената,която се е отдръпнала от теб - злобна,комплексирана,завистлива.Явно й е трудно да се справи с детето си и в безпомощното положение в което е изпаднала е преценила да се отдръпне от вас.Рекла го е малко остро,но на нея не й е по-леко да вижда как детето й не разбира от дума!!!Не я съди,а я разбери...Щом не желае да се виждате,нека така да бъде!
Виж целия пост
# 12
Отървала си се, много по-добре така, отколкото утре детето й да удари силно твоето и тя да ти каже, че си го е изпросило...
Виж целия пост
# 13
Аз не можах да разбера от какво точно се е напрегнало детето й Thinking Не стига дето му позволява да удря и рита твоето дете, не му дава солети, ами че и напрегнато се чувствало във ваше присъствие? Много странни разсъждения! Жалко за тях! Не знам с това възпитание до къде ще го докара? То и моето дете иска мн. работи, ама Naughty , досега трябваше да съм се изпокарала със всички майки
Виж целия пост
# 14
Щях да и теля една майна и да си замина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия