Търся спешно един крем на BioDerma.

  • 890
  • 14
Става дума ето за този крем
http://www.leguidesante.eu/photoderm-spray-spf30-100ml/products_888.html
http://www.pharmaprestige.com/index.htm?lang=en&search_marque=bioderma

От няколко години го ползвам по препоръка на дерматолог и съм страшно доволна. До скоро успявах да го намирам в аптеките обаче сега като ми свърши опаковката и тръгнах да търся се оказа че нямало внос.
Моля ако го видите някъде останал пишете тук или на лични къде го има да си го купя.
Виж целия пост
# 1
Преди около месец купих биодерма от аптеката срещу църквата "Св. Неделя". Направи ми впечатление, че има много неща, дори някои ги виждах за първи път.
Виж целия пост
# 2
Преди около месец купих биодерма от аптеката срещу църквата "Св. Неделя". Направи ми впечатление, че има много неща, дори някои ги виждах за първи път.
Ако говориш за голямата аптека на ъгъла на Стамболийски, нея я закриват. Почти всичко разпродават с намаление от 20%. На Bioderma обаче на видях продукти
martisun, виж в аптеката на ъгъла на Мария-Луиза и Екзарх Йосиф, точно на трамвайната спирка. Има доста неща на Bioderma, наскоро си купих оттам кремче Sensibio  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Преди около месец купих биодерма от аптеката срещу църквата "Св. Неделя". Направи ми впечатление, че има много неща, дори някои ги виждах за първи път.
Ако говориш за голямата аптека на ъгъла на Стамболийски, нея я закриват. Почти всичко разпродават с намаление от 20%. На Bioderma обаче на видях продукти
martisun, виж в аптеката на ъгъла на Мария-Луиза и Екзарх Йосиф, точно на трамвайната спирка. Има доста неща на Bioderma, наскоро си купих оттам кремче Sensibio  Simple Smile


Днес минах точно в тези две аптеки. Няма.
Виж целия пост
# 4
А в ремедиума провери ли, там винаги са добре заредени, и на биодерма имат всички продукти май, или поне повече от други аптеки.
Виж целия пост
# 5
Ако говориш за голямата аптека на ъгъла на Стамболийски, нея я закриват. Почти всичко разпродават с намаление от 20%. На Bioderma обаче на видях продукти
martisun, виж в аптеката на ъгъла на Мария-Луиза и Екзарх Йосиф, точно на трамвайната спирка. Има доста неща на Bioderma, наскоро си купих оттам кремче Sensibio  Simple Smile

[/quote]
 Shocked
Да точно за тази на Стамболийски.
Сещам се и за една аптека точно срещу МОЛ София, но там нещата бяха по - скъпи.
Виж целия пост
# 6
Провери ли в Ремедиумите?
http://www.remedium-bg.com/showpage.php?PageID=1
Виж целия пост
# 7
На Красно село в аптеката го има.Тази която е на автобусната спирка посока "Надежда".
Поне преди месец го имаха,от тогава не съм влизала там.
Виж целия пост
# 8

В сайта нищо не предлагат на биодерма. Но ще се разходя да видя на място.

Марипоса, благодаря. Ще отида възможно най-скоро. Лошото е че с тази стачка влача малкия с мен и съм малко затруднена да обикалям.
Виж целия пост
# 9
Моля ако го видите някъде останал пишете тук или на лични къде го има да си го купя.

Аз също ползвам крем на Биодерма, но с фактор 50+ и също съм доволна.  Аз съм го купувала от аптеката на ХИТ в Люлин. Можеш да се обадиш по телефона и да попиташ дали го имат.  Този, който си показала е 100 ml и след като струва 30 лв. мисля, че е много изгодно. Моя e 40 ml и е 31 лв.  Wink
Виж целия пост
# 10
Аз също ползвам крем на Биодерма, но с фактор 50+ и също съм доволна.  Аз съм го купувала от аптеката на ХИТ в Люлин. Можеш да се обадиш по телефона и да попиташ дали го имат.  Този, който си показала е 100 ml и след като струва 30 лв. мисля, че е много изгодно. Моя e 40 ml и е 31 лв.  Wink

Да. И аз затова него издирвам.
Виж целия пост
# 11
В сайта нищо не предлагат на биодерма. Но ще се разходя да видя на място.
От сайта избрах нарочно линка с адресите и телефоните, за да изпреваря питането> а къде са те?, а не, за да посоча крема на сайта им. Wink
На място, имах в предвид, да провериш или по телефона. Peace
Виж целия пост
# 12
Има ги в аптеката на Красно село, тази която е след Фантастико. Преди малко бях там, за да проверя  Peace
Виж целия пост
# 13

Аха, благодаря.
Има ги в аптеката на Красно село, тази която е след Фантастико. Преди малко бях там, за да проверя  Peace

Благодаря. Дано да го има до събота че тогава ще мога да отида.
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички за отзивчивостта. Намерих крема и съм много радостна.
Специални благодарности на migurche. Точно от тази аптека го купих днес.
Имат и промоцията на ФДТ age renew на max factor с подарък пудра. Ако някой се интересува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия