Как да освежа кухненските си шкафове

  • 1 016
  • 4
Дървени са. Не ми се иска да лепя с фолио. А това,което видях като модели в Практикер не ми хареса. Искам нещо наистина оригинално-като да залепя морски камъчета или есенни листа,но няма да се залепят. Или да рисувам по тях. Дайте ми някакви идеи
Виж целия пост
# 1
Здравей!Предлагам ти да пробваш с декупаж.Мисля,че с него ще успееш да постигнеш горе долу ефекта,който търсиш.Ето тук има тема за декупаж: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229131.0
Може да питаш и там за идеи  Grinning
Виж целия пост
# 2
Дървени са. Не ми се иска да лепя с фолио. А това,което видях като модели в Практикер не ми хареса. Искам нещо наистина оригинално-като да залепя морски камъчета или есенни листа,но няма да се залепят. Или да рисувам по тях. Дайте ми някакви идеи
А защо да не можеш да ги залепиш-можеш да пробваш със силикон, но евентуално някой ден като ти писнат и ги махнеш не знам дали ще можеш  да махнеш и силикона. Иначе наистина ако намериш лепящи се декорации за мебели ( аз имам едни купени от Икеа, сигурно и тук може да се намерят) може да се получи нещо интересно
Виж целия пост
# 3
Като не чак толкова творческа личност, когато искам нещо да променя прибягвам до боя (може различни видове лак) и смяна на дръжките. Едни дръжки променят страхотно визията.
Виж целия пост
# 4
zdrawei
purwo sorry 4e pi6a na latinica no mi e mnogog trudno s kirirlicata a i njamam wreme da ja razu4awam nanowo
ako ti se igrae i ima6 swobodno wreme  - swalja6 6kafowete i gi iz4istwa6 perfektno/ samo wrati4kite/
ot obiknowena 4iniika ot meso ili kajma/ tezi koito sa ot ne6to kato stediopor/ si 4upi6 par4enca srazli4na golemina, stawat nerawnomerni i kakwito si poiskat te, nosa origimnalni. Bojadiswa6 gi w razli4ni cwetowe - kakwito hareswa6,i gi lepi6 kato po tozi na4in si prawi6 ne6to kato pano. lepi se s lepilo za durwo. sled kato zasuhne dobre se zaliwa s lak za durwo i go ostawja6 da izsuhne. po dobre e da se naprawi ot strana kudeto njama druzhka, i suotwetno da ne bluska6 mnogo mngog, no e izdurzhliwo i stawa mnogo originalno. ako ne wjrwa6 purwo mohe6 da  si naprawi6 njakakwa mostrta i sled towa ako ti hareswa da produlzhi6. Mozhe6 su6to da izpolzwa6 par4eta ot kora za jaica i kakwito midid4ki i tn, se seti6 ili ima6 pod ruka. Te sa leki, lepiat se lesno .
AKO ti harewa idejata ja prilizhi. Az imam takiwa pana i lampi i stawat mnogo originalni. Wurhu laka nakraja su6to taka mozhe6 da posipe6 brokat.stawa dosta ekstrawagantno.
4ao i dano sum pomognala.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия