Омръзнаха ми вече тия лохии! :(

  • 2 002
  • 22
Текат вече 43 дни.  Shocked  Imp Не е ли малко множко?
Виж целия пост
# 1
vseki moment triabva da sprat. i na mene mi biaha omruznali...
Виж целия пост
# 2
Горе долу по това време и на мен ми спряха, но все пак накрая имах много малко кръвотечение и използвах само ежедневни превръзки. При теб как е? Ако е по обилно консултирай се с гинеколага си.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Galya S
Горе долу по това време и на мен ми спряха, но все пак накрая имах много малко кръвотечение и използвах само ежедневни превръзки. При теб как е? Ако е по обилно консултирай се с гинеколага си.


Абе ежедневни са, ама ги сменям поне по 4-5 на ден. Понякога е само зацапване, друг път направо си тече кръв. Няма край направо!  Imp
Виж целия пост
# 4
Стискай зъби-още малко и ще спрат....И при мен беше така.
Виж целия пост
# 5
Изтрай още малко.
И при мен беше така, но пък после 1г. се радвах, че нямах М.
Виж целия пост
# 6
Зъхи, долу-горе си на финалната права! Кураж, многото мина, малко остана!
После наистина е кеф - мнооого месеци накуп без цикъл! #Milti
Виж целия пост
# 7
И моите нямаха край..... Има-няма 50 дни. Така ми бяха омръзналииииииииии....... Обаче после кърмих и колко месеци капчица не капна-кеф! #Onfire
Виж целия пост
# 8
За какво става въпрос, какво означава "лохии"???
Виж целия пост
# 9
Цитат на: TanitaT
За какво става въпрос, какво означава "лохии"???

след карто роди една жена се чисти, като мензис но не точно
Виж целия пост
# 10
Да не те плаша ама моите пак тръгнаха, след като един месец след раждането бяха спрели. На 13.04. бебчо става на два месеца. Даже като тръгнаха си мислих, че ми е дошло, ама не, край нямат тези лохии!
Виж целия пост
# 11
И аз текох около 40 дни.
Момичетата са ти казали - стискай зъби, вижда се краят  Wink
Виж целия пост
# 12
Да не те плаша, но моите текоха до 40-ия ден, а после веднага ми дойде първия М. Въпреки, че кърмех.
Виж целия пост
# 13
Лохии ли казахте??Петдесет и кусур дена си ги влачех,уж спрат след 2 дни честито,уж пак спрат и тъкмо си помислих че цикълът ми е дошъл то пак лохииките били,накрая пък черно капваше егати му и лохиите,една седмица почивка и ето ти и цикълчето,абе ужас на ужасиите направо.Не усетих кога мина месеца и пак цъфнах та вързах с цикъла,аман от кървища,ама така е като сме се родили жени... #Silly
Виж целия пост
# 14
Момичета, извинявам се че се намесвам в темата, но има ли връзка между продължителността на лохиите и това дали раждането е било естествено или секцио?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия