Отрицателни тестове

  • 1 352
  • 23
Здравейте мами, ас лекинко съм се шашнала. Закъснява ми 2 дни, от нетърпение вчера ходих на кръвен тест, отчете 23.6 Uml След което си направих 5 теста и всички бяха отрицателни. Нямам никакви симптоми, ама никакви.... Бременна ли съм според вас или не?
Виж целия пост
# 1
Дарлинг, Дарлинг ...на колко години си?
Как може някой от нас да ти каже Mr. Green изчакай още няколко дни и повтори тестовете.
Успех Hug
Виж целия пост
# 2
Дарлинг, Дарлинг ...на колко години си?
Как може някой от нас да ти каже Mr. Green изчакай още няколко дни и повтори тестовете.
Успех Hug
Embarassed Embarassed Embarassed
да не си сгафила?
Виж целия пост
# 3
Не, не съм сгафила Simple Smile Много ми се иска да е положителен резултата и нямам търпение, първо се зарадвах на кръвния, после ... все пак 5 отрицателно и то с чувствителност над 20mlU. И вече не знам... Кръвния тест 100% сигурен ли е?
Виж целия пост
# 4
НЕ СЕ  стресирай!
Ако е станало вече е там Mr. Green ако искаш да правиш кръвен тест, направи 3 през ден.
Виж целия пост
# 5
Дарлинг, Дарлинг ...на колко години си?
Как може някой от нас да ти каже Mr. Green изчакай още няколко дни и повтори тестовете.
Успех Hug
  Peace
Виж целия пост
# 6
20 дена, след като ми закъсняваше, имах 3 отрицателни теста, но бях бременна, тъй че е възможно и при теб да е така.
Стискам ти палци!
Виж целия пост
# 7
"4 отрицателни теста" вече е второкласник! newsm10
Виж целия пост
# 8
И аз съм от тия с многото отрицателни теста (4). Роди се жива и здрава преди малко повече от 1 година. Успех.   bouquet
Виж целия пост
# 9
Поне още седмица изчакай, мила.   bouquet
Виж целия пост
# 10
Според реф.стойности на повечето лаборатории, резултат над 5 се счита за положителен. Все още нивото на ЧХГ ти е ниско, затова не го лови уринния тест. Утре сутрин вече би трябвало и той да отчете, тъй като ЧХГ нараства двойно за 48 часа. Честито и лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 11
Потърпи още няколко дни и отново направи тест Peace
Стискам палци резултата да е какъвто го искаш Peace
Виж целия пост
# 12
Около седмица след закъснението и моят тест беше отрицателен, показа ми съвсем бледа втора чертичка чак след 10-тия ден или нещо подобно. За кръвните тестове не съм наясно, никога не съм правила. Дано в крайна сметка и при теб е положителен, но ако не е, не се отчайвай, ще стане другия път.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Ей, как искам и моя тест да отчете 23... Бременна си, мила! Дано оттук нататък всичко да е наред. Казали са ти - повтори теста след 2 дни, за да видиш как нарастват стойностите, или просто направи домашен уринен тест - би трябвало да отчете втора чертичка  Hug
Виж целия пост
# 14
Във всеки случай кръвния тест е по-надежден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия