Велико търново-почивка

  • 1 276
  • 7
Здравейте отново Laughing newsm4
Аз явно съм на вълна пътуване и тъй като изтървах летния сезон в Гърция и Турция, и се разписах само с една почивка реших да пообиколя малко родната земя.Мислим с приятелки да отседнем във Велико Търново за 5-6 дни.Помогнете с предложения за хотели или квартири.Може и до Арбанаси и Етъра да отскочим.Всъщност какво можем да правим очаквам вие да предложите.Кое си заслужава да бъде видяно ?
Аз лично свързвам този град с жестоко учене и като се сетя че имам да защитавам и магистърска теза мале мале smile3511Но сега съм тръгнала на почивка и само за това ще мисля.Надяваме се да се организираме и в края на октомври да потегляме.
Виж целия пост
# 1
бях в Търново в миналата седмица и опрделено си изкарахме супер.Хотелът в който бяхме и определено го препоръчвам е бутик - хотел студио, близо е до царевец и има огромна тераса с изглед към царевец. Можеш да го разгледаш на www.bulgariaholiday.com. Иначе като заведения препоръчвам пицария Его, Чифлика и едно заведение до спортната, но му забравих името - много е голямо и всички го знаят Simple Smile Дискотеката за препоръчване е Органза, защото е след ремонт и има 3 зали с различна музика. Скокнете до Етъра, в Арбанаси идете на хубавата кръчма с басейна  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Заведението до залата е "Теона".Хубаво е да вечеряте или обядвате във верига "Щастливеца".
Виж целия пост
# 3
вместо Щастливеца съм написала Чифлика  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
На няколко километра от Търново има комплекс "Чифликъ" също много приятно и уютно място и е съвсем близо!
Виж целия пост
# 5
О, как ми се ходи и на мен във Велико Търново, но последните уикенди времето все е гадно. Разглеждах доста сайтове на хотели и този  Вила творческа   ме впечатли най-много. За съжаление нямам лични впечатления. Хубава разходка и да се похвалиш след това  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
аз бях отседнала тук и останах много доволна, хазяинът беше много учтив и ни даде много инфо, имаше карта на града в апартамента и т.н. Даже част от Царевец се виждаше от балкона  Peace
хапнахме в ресторант "Гурко", много ни хареса Peace
Виж целия пост
# 7
За последно бяхме в Търново през януари - отседнахме в х-л "Янтра". Стаите са добри, леглата и възглавниците - екстра (по думите на мъжа ми, а той не се впечатлява лесно), сградата е обновена, гледката е фантастична. Забележка имам само към ресторанта - по-заспал персонал и по-бедна закуска не бях виждала от времето на "Балкантурист".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия