Какво се крие в АПРИЛското коремче - момиченце или момченце?

  • 13 000
  • 296
Заглавието е на лорелай!











                     


В хубав списък ни е подредила
Априлката Ясмина!


101 мами тука сме се подредили
със
106 Априлчета красиви!

1 Април
                                                                                                   Stefania,Пловдив   
                                                                                                   Пролетната фея,39г,трето
                                                                                                   kalli, София, второ
                                                                                                   brani_1
                                                                                                   marina_77_, София, 30г, второ
2 Април
                                                                                                   bbub, София
3 Април
                                                                                                    pinit,Плевен,второ
                                                                                                    jul, Пловдив, второ
                                                                                                    tanzen, Пловдив
                                                                                                    Arona, София, първо

4 Април
                                                                                                    hrisi-pisi, София, 25г, първо
                                                                                                    Ronijel,Пловдив
                                                                                                    Zhiki, София, 30г, първо
5 Април
                                                                                                     Bibobibo, първо
                                                                                                     suzydag, Балчик, първо
                                                                                                     pepa ilkova,Пловдив,второ
                                                                                                     krasitka, Лондон
6 Април
                                                                                                    Фъстък, Пловдив, второ
                                                                                                    mona77,София,второ
7 Април
                                                                                                      expecting, 30г, първо
                                                                                                      Lara1, Пловдив
                                                                                                      Svetla_75, Бургас, второ
                                                                                                      hAnibal,Перник, второ

8 Април
                                                                                                     Bezmerna,София,второ
                                                                                                     Ana Kakrenina, София, първо
                                                                                                     Goldie,Бургас,27г,второ
                                                                                                     Maya_IT,София,24г.,първо
                                                                                                     SUNI 22,Русе
                                                                                                     ЛУРДЕС, 26г, първо
                                                                                                     pkt, Враца, второ
                                                                                                     helenblondy

9 Април
                                                                                                     perla,второ
                                                                                                     Marinela flo,Гърция, второ
                                                                                                    roska ps,
                                                                                                     SLADKA MAMA, София, 31г.,второ
                                                                                                     assya20,Capetown

10 Април
                                                                                                       лорелай, 30г., първо
                                                                                                       koteto7975,второ
                                                                                                       Емма

11 Април
                                                                                                     cenitelkata, София, второ
                                                                                                     nasita, Варна

12 Април
                                                                                                     maiani, София,второ
                                                                                                      stefinka, Габрово   
                                                                                                     Milenni, Димитровград, второ

13 Април
                                                                                                      annilein
                                                                                                       Марла, София
                                                                                                       anima3x, София, 28г, първо
                                                                                                        kit kat
                                                                                                       pisanka-sladuranka, 30г., първо
                                                                                                       Mirror
                                                                                                        slonchetka, София, 25г, първо
14 Април
                                                                                                       ritka, София, 30г, второ
                                                                                                      Aquariel, София, първо
                                                                                                       Elcho, 29г, първо
                                                                                                       krischan, 28г, София, първо

15 Април
                                                                                                        *vera
                                                                                                        zaki
                                                                                                       wonderful, второ
                                                                                                       Kudravelka, София, първо
                                                                                                       Mama Slavi, София, първо

16 Април
                                                                                                       mariabella, София, първо
                                                                                                      eva_merry, 25г., първо

17 Април
                                                                                                       musito, Стара Загора, първо
                                                                                                       Reola, 28г, първо
                                                                                                       t_ilieva, София, второ

18 Април
                                                                                                      Tiffany,София,първо
                                                                                                      Мани-маани, 36г.,второ
                                                                                                       tedi_ip, Варна, 27г, второ
                                                                                                       polinita

19 Април
                                                                                                      Ясмина,Варна,35г.,трето

20 Април
                                                                                                      Darko_J
                                                                                                      veni-b, Пловдив, трето
                                                                                                      Жабче, първо

21 Април
                                                                                                       asja,Пловдив,29г.,първо
                                                                                                       milenag,София, 34г.,второ
                                                                                                       doly_dog, първо
                                                                                                      desita79, 28г., първо
                                                                                                      Doroty_d


22 Април

                                                                                                       Miriel, Плевен, второ
                                                                                                       reiana
                                                                                                         КРИСИ, Плевен,32г.,второ 
                                                                                                       aleks_love, Варна, първо

23 Април
                                                                                                      ven_j, Бургас

24 Април
                                                                                                       TeliT, София
                                                                                                       ВаняМ, София, 36г, трето

25 Април
                                                                                                       koketka, Попово, второ

26 Април
                                                                                                       baraborka, Попово, 26г.,второ
                                                                                                       Дона,София, 36г.,второ  

27 Април
                                                                                                        msbilt, второ

28 Април
29 Април
                                                                                                        Awake, София, 32г., второ
                                                                                                        hrispi, София, 23г, първо
                                                                                                        Lady_Cherie, София, 26г., първо

30 Април
                                                                                                        Byni, Русе, второ

1 Май
                                                                                                        Tikvichka, 33г., първо
                                                                                                        Haliotis, Варна, второ



Мами с неизвестен термин:


bubinka79   28г.   първо   
desitas         второ   
mamaioio         второ   
fusa
more_     
maria_t




         




Потребител:aprilki2008
Парола:2008




                                                                                                 
Полезни връзки
Календар на бременността по седмици
Размери на бебето по седмици
Изчисляване на пола на бебето
Формула за пола на детето
Китайска таблица за предвиждане пола на бебето
Генериране на календар на бременността по дни
Снимки от ултразвук през различните седмици на бременността
Клипчета на Discovery
Прегледи и изследвания по време на бременността
Референтни граници на кръв и урина
Програма "Майчино здравеопазване" по ЗК
Хранене през бременността
Бременност и повръщане
Виж целия пост
# 1
Пу съм първа  Laughing
Темичката е прекрасна, Хриспи! Благодаря на сладката мама с прекрасен повод за радост в твое лице!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Хриспи, браво за темичката и честити близначета.  Hug Сменяй лентичката.  Wink

И аз много исках да са две, но не ме огря - едното загина в 10 седмица и още ми е мъчно.
Вчера бях на ЖК по ЗК, голяма пародия - измериха ми кръвното, килограмите и хайде по живо по здраво.
Виж целия пост
# 3
Добро утро и от мен в новата темичка:)

Хриспи темичката е страхотна Simple Smile Нямам търпение до следващия преглед да видим дали ще се разбере какво ще е Simple Smile Дано е девойка Simple Smile

Приятен ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Цоп и аз Mr. Green
Хриспи, страхотна новина Hug Благородно ти завиждам, да знаеш Blush И аз ужасно исках близнета, но не би...
Аз да си кажа имам много голям корем. Ако я карам в същия дух, на сватбата ще приличам на цепелин Crazy Иначе не съм напълняла, а мъжо каза, че съм се разхубавила Flutter
Ами, отчетох се и ви пожелавам приятен ден. Аз отивам да раздавам покани за сватба Party
Виж целия пост
# 5
Ауу, и аз да съм най-после на първа страница.
Браво на Hrispi за новата темичка и още веднъж ЧЕСТИТО за двойната радост!  Hug
Виж целия пост
# 6
Добро утро мами!

Ето, че можело и други да се справят така добре с пускането на темичи  Simple Smile  Браво hrispi !

Лек и приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 7
Страшна си,Хриспи!Поздравления за темичката и още веднъж-за двойната радост!
Жабче,то на ЖК май само това правят-теглят ,мерят
Виж целия пост
# 8
Добро утро на всички!
Hrispi, честито за приятната изненада - сега вече и на нашия термин си имаме близначета  Grinning
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви момичета !Обичам ви всичките!!!! Hug Hug Hug
У нас цари огромна радост!на седмото небе сме!Понеже моят мъж все ми говореше че иска много деца и аз все му отговарях тогава  да ги прави наведнъж -и то какво стана близнаци!нито в моя нито в неговия род имат близнаци така че е огромна изненада плюс това и цикъла ми си е напълно наред....така че направо не можем да си обясним голямата радост!!!
Отговарям на онези които се чудят защо чак сега разбираме хубавата изненада-бях ходила на ЖК в 5-та седмица при което докторката ме гледа за около 3 минути и каза че бебето(едно малко топченце) е наред и е на правилното място след което  на следващата консултация 9-та седмица тя ми каза че щом съм се чуствала добре нямало нужда да гледаме на ехограф(има6е си друга работа и просто си ме отряза)нали знаете ЖК.
 Сега просто не знам като се замисля колко безотговорно съм постъпила че не съм отишла и на частно по рано!поне за да съм сигурна дали бебето е добре!бях много притеснена разбира се!И като резултат ре6их да изчакам до прегледа ФМ при марковза който отдавна се бях записала!постоянно си мислех разни лоши неща! вие все се хвалехте колко грама тежите, колко сте дълги и как вече си смучете пръстите! А аз все си се притенявах...вчера както ви казах ходих при д-р Марков в частния му кабинет за първта ФМ,и той като ми каза че са две бебета  аз наистина си помислих че се шегува с нас!бяхме аз и тати  и направо както tedi ip написа ранен подарък от Дядо Коледа!
Сега съм много благодарна че всичко досега е протичало нормално и само се моля  и за напред да е така!Стискам палци не само на мен но и на вас!
Иначе и аз да се похваля двата бебока са добре,мърдолеха там смучеха си пръстите,мерихме нухалната гънка и след това им чухме сърчицата, а сега сме много щастливи гледаме си снимките у нас!
Айде весел ден на всички априлки!  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Много е хубаво това с близначетата. Двойна радост! Браво Hrispi!

Хайде, на която мама и определят полът на бебето, да казва.

Аз също от една седмица имам чувството, че усещам от време на време размърдването на бебо. С първата бременност като че ли доста по-късно усетих тези движения, но сега съм  по-слаба от преди, може би и това има значение.
 
На преглед мисля да ходя след месец, когато се надявам да може да се види полът.
Виж целия пост
# 11
Добро утро момичета  Hug
Не съм влизала 2 дни и хоп, нова темичка, страхотна е  newsm10. Дано успея да изчета всичко.
Набързо hrispi, честито милилчка, страхотна новина, междудругото и аз така се шегувах с таткото  Laughing, но...
Жабче, в понеделник и аз бях разочарована от ЖК по ЗК - правихме същото.

Хайде да захващам за работа, че дълъг ден ме чака в офиса.
Хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 12
Момичета,преди 2-3 дни мислех,че си внушавам,но снощи пак усетих бебо.Лежахме си и гледахме филм,усетих нещо като гъделичкане долу отляво.Казах на мъжа ми,той помисли,че се шегувам.Сложи си ръката където усетих нещо,след 10-на минути и той усети.Обзе ни голяма радост,чак Вики започна да скача и да пляска.Дано наистина е бил бебо!
Виж целия пост
# 13
hrispi, ЧЕСТИТА ДВОЙНА РАДОСТ! newsm44  twin_neutral
В рода ми има близнаци, но засега не са ме изненадали още с такава новина, но аз не съм и ходила на 3Д или ФМ.
И аз мисля, че усещам бебето вече. Днес ще се постарая да кача някои снимки на нашето семейство в албумчето на априлките.
Виж целия пост
# 14
Hrispi, честити ти бебешори - два на брой. Да са здравички и всичко да е наред!    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия