Голямо благодарско!

  • 4 070
  • 20
На мамата, която беше препоръчала Перилис за тоалетни-отчайващата ми баня блести като нова-с минимални усилия. Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
А къде се продава?

Аз търсех в Била и Пикадили - нямаше  newsm78
Виж целия пост
# 2
Едно магазинче в Люлин-там продават по-нетрадиционни препарати.
Виж целия пост
# 3
 А ръжда по тоалетната чиния дали ще мога да почистя с този препарат? newsm78
Виж целия пост
# 4
Пише, че е за котлен камък и ръжда. Около сифона на ваната имаше ръжда-махна се. 
Виж целия пост
# 5
Къде точно в Люлин, би ли казала?
Виж целия пост
# 6
Аз също съм доволна от Перелис.Купих си от един магазин в Надежда.
Виж целия пост
# 7
Къде точно в Люлин, би ли казала?
Ха, сега де, как да го обясня? Зад търговския преди години направиха едно каре от магазинчета-с вътрешен двор с кръчме. В десния ъгъл е магазинчето, с една пищяща маймунка над вратата. дано съм обяснила добре.
Виж целия пост
# 8
Пише, че е за котлен камък и ръжда. Около сифона на ваната имаше ръжда-махна се. 

Фаянс, чисти ли?
Виж целия пост
# 9
Аз също съм доволна от Перелис.Купих си от един магазин в Надежда.

А къде в Надежда ?
Виж целия пост
# 10
 А някъде в центъра има ли магазин където мога да го намеря?
Виж целия пост
# 11
Аз също съм доволна от Перелис.Купих си от един магазин в Надежда.

А къде в Надежда ?

В Надежда го купих от един магазин,който(как да ти го обясня  newsm78) се намира срещу автогарата за селските автобуси.От другата страна на улицата има един магазин за обувки(посоката е към последната спирка на трамвая),след него има мебелен,там още някакъв незнам точно какво беше и след него има аптека.Веднага след аптеката има уличка завиваш по нея и ще видиш магазина.Дано си ме разбрала.Ако не ти е ясно нещо питаи.
Виж целия пост
# 12
А някъде в центъра има ли магазин където мога да го намеря?


И аз това питам Simple Smile Люлин и Надежда са ми прекалено далече...
Виж целия пост
# 13
Аз също съм доволна от Перелис.Купих си от един магазин в Надежда.

А къде в Надежда ?

В Надежда го купих от един магазин,който(как да ти го обясня  newsm78) се намира срещу автогарата за селските автобуси.От другата страна на улицата има един магазин за обувки(посоката е към последната спирка на трамвая),след него има мебелен,там още някакъв незнам точно какво беше и след него има аптека.Веднага след аптеката има уличка завиваш по нея и ще видиш магазина.Дано си ме разбрала.Ако не ти е ясно нещо питаи.



Май се сещам къде се намира.  Peace
Виж целия пост
# 14
За тези ли говорите? http://www.perilis.com/preparati/prep.po4istw.sanit.wyzli_faqns.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия