За ушите

  • 558
  • 5
При нас за щастие проблема не е така сериозен,т.е.здравословен,а по-скоро свързан с външността.Знам,че много от вас ще си кажат"да е жив и здрав най-важно"и повярвайте всеки ден и аз си го казвам поне по четири пъти,но не мога да не се притесня от проблема на моето момченце.Ушичките му от 6месечен започнаха много да стърчат и всеки казваше данесе притеснявам,че щели да се оправят,но за съжаление сякаш стават още по-зле.На мен детенцето си ми е хубаво и прекрасно,но се притеснявам за самия него,когато започне да разбира злобните коментраи на тези около него.Както и да е искам просто,ако има хора,които да ми дадат съвет как да се справянека го направят,защото дочух за някакви лепенки на чико за уши,но не съм ги търсила все още.Дали изобщо има такива и къде може да се намерят.
Виж целия пост
# 1
Стига де! Познавам едно много симпатично момченце с такива уши, вече е на 4 годинки. От теб зависи как детето ще приема чуждите коментари Peace
Виж целия пост
# 2
Напълно съм съгласна с Дренка.
Миличка,и аз като други ще ти кажа да ти е живо и здраво детето.Радвай му се,че го имаш.Съпругът ми също има такива щръкнали уши и не мога да кажа,че това му е представлявало такъв сериозен проблем,какъвто ти си представяш,че може да е.Всеки си има някакъв чар все пак,нали   Wink  Само ще ти кажа,че се кахъриш напразно.А това с лепенки и тем подобни няма дори да коментирам.  Naughty  Я си представи да ти облепят твоите уши-дали ще ти е комфортно.И това надали ще има постоянен ефект.
Обичай си детенцето  и не се притеснявай излишно.   Hug
Виж целия пост
# 3
Не се фиксирай върху ушите му и не позволявай и той след време да се фиксира върху тях. Трябва да обича сам себе си такъв какъвто е.   Peace
Виж целия пост
# 4
До около 6 месечната си възраст и мойто дете нямаше никакви проблеми, но после забелязах , че малко са й клепнали  ушичките. Laughing Като много отворена съм ги лепила Embarassed, но мога да ти кажа, че ефекта е - никакъв! Сега тя е на 5 год. и ушите за мен са й най-прекрасните на света Stuck Out Tongue! Все още се забелязва леко , но не е както беше като малка.
Абе нека това да са им кусурите! Grinning
Виж целия пост
# 5
Според мен си в правото да се притесняваш - особенно като знам децата колко са жестоки и веднага могат да му лепнат прякор и да му смачкат самочувствието от ранна детска възраст. Но бъди спокойна, на моя съседка детето и беше така и срещу 300 лв. му направиха съвсем безобидна пластика във Военна болница. Както се казва " Бели ядове". Да са ни живи и здрави, това да са ни проблемите, които лесно могат да се решат Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия