Съвместимост!!!

  • 1 069
  • 17
Привет на всички! Темата може и да не е за тук,но може да бъде полезна на някой Peace!Днес мъжът ми,докато миеше съдовете,дойде и ми показа товаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=183325
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Страхотен мъж и чинии мие  newsm10. На моя толкова рядко му се случва, че почти няма шанс да стигне до такова откритие  newsm03
Виж целия пост
# 2
Пу да не му е уроки Mr. Green
Моя има страх от кухнята,до такива открития може да стигне в другия живот!
Виж целия пост
# 3
И моят мие редовно,но не е намерил такова велико откритие до сега Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Ей,това е хитро за тези,които ползват помпата за кърма на Авент(шишето е авент,нали?).Цедят направо в буркана и пъхат във фризера.
Виж целия пост
# 5
Хитро  Grinning
Тук продават шишетата с детските млека (за над 1г) с дупка в капачката и само пъхаш биберон вътре и готово  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ей,това е хитро за тези,които ползват помпата за кърма на Авент(шишето е авент,нали?).Цедят направо в буркана и пъхат във фризера.

Да,биберона + захващащата капачка+ тапата са "АВЕНТ"-пасват перфектно на "ОЛИНЕЗА"-та(резбата е същата)!!!Ще е особено полезно за тези,които са против PVC шишетата Simple Smile!
А за "АВЕНТ"си мисля,че ще трябва да сменят целия дизайн на аксесоарите...хехехехехехехе!
Виж целия пост
# 7
Браво на твоя мъж. Това е страхотно. newsm10 smile3501
Виж целия пост
# 8
Laughing Laughing Laughing страхотно откритие  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 9
Хи-хи,много яко.
За протокола-моя мъж мие чинии и то без покана.  newsm44
И даже като чели ги мие с удоволствие.  smile3521
Виж целия пост
# 10
 Чинии мие и открития прави Grinning.......за завиждане си.......... Joy
Виж целия пост
# 11
Офф-абе вашите не мият ли чинии-що за мъже сте взели?А ако моят направи откритие,докато чисти тоалетната,ще споделя Wink
Виж целия пост
# 12
Браво на мъжа ти!
Моят също мие, но деосега открития не е правил. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Браво, много хитро Hug
Виж целия пост
# 14
Изглежда много добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия