Отново се приспиваме на ръце- има ли като нас:)

  • 1 264
  • 26
Дъщеря ми е на 1 г и 2 м доскоро си заспиваше самичка без никакви проблеми. Давах биба и излизах от стаята . Пред 3 седмици категорично отказа да заспи сама . Започна едно лудо изправяне и полягване и рев и нерви.. След като минахме през най-различни варианти, да стоя при нея , да пея да и подавам играчки за да  остане легнала и да се унесе , приспиване в количка дори Shocked на тази възраст уж нещата се поуспокоиха , но....... една вечер отново се приспахме в количката. Реших да я помъча да минем на 1 сън през деня, понеже спим още по 2 пъти , но е много трудно едвам я удържаме до обяд и после спи много малко и много трудно издържа до вечерта.Сега се приспиваме на ръце.... пак със зор , но... А иначе си хапваме мляко и вечер, но това не ме пристенява колкото заспиването на ръце. Има ли и други като нас ...върнахме се месеци назад Simple Smile))))
Виж целия пост
# 1
Все едно аз съм го писала. При нас е от никненето на зъбките. Нощем ако се събуди, пак иска да я понося, за да заспи
Виж целия пост
# 2
Спокойно и ние имахме такъв период, но отминава Peace
Виж целия пост
# 3
Аз бях пуснала тема по подобен въпрос.Дъщеря ми е на 8 мес,но откакто се научи да се изправя в леглото заспива много трудно,а дотогава си заспиваше сама без никакви проблеми за минутки.Сега е един рев,едно тръшкане,само стърчи права и това е!Много нерви ми коства,опитвах по какви ли не начини,става в количката,ама на мен пък не ми се иска,че да не свиква с люшкане.Общо взето хватката е да се измори адски много от лягане и ставане и тогава се отрязва.
Виж целия пост
# 4
вие сте още малки и не разбирате много много , а ние сме големи и като се изправи реве и иска да излиза от кошарата , а и се спи адски много
Виж целия пост
# 5
И моя син мина през такъв период. При нас проблема бяха зъбите. Гушках го и го приспивах на спалнята, а после го пренасях в леглото му. Сега вече си заспива сам  Peace
Виж целия пост
# 6
От 7мес. до 1г. близо се приспивахме само на ръце. Не бях се замисляла, че това не е хубаво до момента, в който един ден се навеждам да го вдигна и останах наведена.  Cry То не бяха мазила , инжекции и какво ли не, и по принцип не се води мн. сериозна диагнозата ми , просто Радикулит, но и до сега на моменти си ме наболява кръста като се пренатоваря с нещо тежко. Пази се и внимавай с приспиването на ръце, дано кръста не ти е слабото място като при мен! Пробвай всички др. възможни варианти за приспиване Peace
Виж целия пост
# 7
В нашия случай е от зъбите. Когато не го тормозят си заспива сам. Когато го боли се гушкаме и люшкаме  Laughing
Виж целия пост
# 8
ние заспиваме на ръце от раждането още.Опитвала съм да я слагам сама да заспива , но не плакала е по 30 мин докато не я взема на ръце.А сега вече като чакаме и зъбките съвсем е отчайващо положението
Виж целия пост
# 9
И зъбки може да са, ама да не се е уплашило нещо детето  newsm78
Виж целия пост
# 10
Така е ставало и при нас, децата са на периоди. Приеми го спокойно, след няколко седмици сигурно друго ще й хрумне  Wink И сега имаме вечери когато иска да я гушна докато заспи, особено като сме някъде извън къщи в нова обстановка. Когато й излизаха зъбките също забелязах, че нищо друго не я успокояваше така, както когато я взема в мен. Само така млъкваше, но нали затова сме майките... Относно минаването на един сън на ден, остави я тя сама да определи кога е готова за това. Ние до 1 г. и 3 месеца спяхме сутрин и следобед, от 1г. и 4 мес. вече не искаше да спи предиобед. Не я насилвай, явно има нужда още от повече сън.  baby_neutral
Виж целия пост
# 11
Ние имахме едномесечен такъв период. Преспивахме се на градинска люлка, която бяхме внесли в хола. Не разбрах от зъбите ли е или от смяната на обстановката, или от нещо друго, но за сега отмина.
Виж целия пост
# 12
от както имаме люлка тип хамак няма проблем Peace
явно нащите баби не са били толкова ''изостанали''ГОРЕЩО ГО ПРЕПОРЪЧВАМ Peace
е малко е странно такова съоражение в 21 век в стаята но не ми пука щом не ме болят ръцете Wink
Виж целия пост
# 13
ние заспиваме на ръце от раждането още.Опитвала съм да я слагам сама да заспива , но не плакала е по 30 мин докато не я взема на ръце.А сега вече като чакаме и зъбките съвсем е отчайващо положението

За съжаление и ние сме така, даже сме на същата възраст. Заспива единствено и само с дундуркане на ръце. Без да се оправдавам, просто пояснявам, че от раждането си до момента сме с ужасни колики (колкото и абсурдно да звучи). Ако някой знае как да поправим приспиването, моля за помощ (въпреки, че като си помисля, ако някога спрат тези ужасни колики, ще започнат зъбите....и къде му е края)...
Виж целия пост
# 14
Вечер Калпян засега заспива сам,но през деня е абсурд-дори и в количката не иска,само на ръце...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия