Относно врата тип "хармоника"

  • 4 621
  • 4
Имам голям портал между хола и кухнята, който искам да бъде затворен с врата "хармоника". Дайте съвет откъде мога да си купя и как са цените! Ще бъда благодарна на всеки, който ми пише!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не си взимай български или италиански  Naughty Просто няма такъв боклук! Едвам се движат, скърцат и прочее. Ние имаме една ниша в новия апартамент и мислим да я затворим с Марли. Магазинът им е в една пряка на Шипченски проход точно до Мост Комютърс. Имат различни модели, вкл. и остъклени, цените са им са по-високи от на българските ама то за това си има причина! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
виж тук или търси други представители на Камакс  Peace чешки са, но ги сглобяват в Бг
Виж целия пост
# 3
Не си взимай български или италиянски  Naughty Просто няма такъв боклук! Едвам се движат, скърцат и прочее. Ние имаме една ниша в новия апартамент и мислим да я затворим с Марли. Магазинът им е в една пряка на Шипченски проход точно до Мост Комютърс. Имат различни модели, вкл. и остъклени, цените са им са по-високи от на българските ама то за това си има причина! Simple Smile
Вече в две жилища сме монтирали техните врати и сме доволни  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм виждала в Практикер такива , но не зная дали са български , пък и като не ме е интересувало , не съм се заглеждала в цените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия