съвременно къдрене

  • 4 874
  • 30
здравейте момичета!Влязла ми е една такава идея в главата - ще ми се да си поначупя или накъдря на едро косата.Но си мисля дали някой не знае някаква съвременна технология за това или начина е един и същ от преди 20 години.Моля ви споделете опит и наблюдения и ако има такава процедура то как се нарича тя.
Виж целия пост
# 1
И на мен ми е влязла таква идея в главата, но не ми се ще да си съсипвам косата.
Ще след темата. Peace
Виж целия пост
# 2
Внимавай много с къдренето. Миналата година точно преди празниците реших да се разкрася по този начин. Резултата беше коса като на овца, сума похарчени пари за гелове з амокър ефект, пяна , балсам и какво ли не още. А на празниците бях сплетена на рибена кост. Ако потърсиш назад ще видиш темата в която ревях на глас.
Повечето фризьорки си знаят едно къдрене и каквото и да им разправяш това ще ти направят.
Аз през цялото време разправях на фризьорката че искам косата ми да е на едри букли така че да я навие с едри ролки и да сложи къдрин за да ми държи. Освен това сто пъти повторих че косата ми е много изтощена и изтъняла след раждането да ми д9ържат по-малко време ролките.
Виж целия пост
# 3
Внимавай много с къдренето. Миналата година точно преди празниците реших да се разкрася по този начин. Резултата беше коса като на овца, сума похарчени пари за гелове з амокър ефект, пяна , балсам и какво ли не още. А на празниците бях сплетена на рибена кост. Ако потърсиш назад ще видиш темата в която ревях на глас.
Повечето фризьорки си знаят едно къдрене и каквото и да им разправяш това ще ти направят.
Аз през цялото време разправях на фризьорката че искам косата ми да е на едри букли така че да я навие с едри ролки и да сложи къдрин за да ми държи. Освен това сто пъти повторих че косата ми е много изтощена и изтъняла след раждането да ми д9ържат по-малко време ролките.
мда..... за съжаление  ми е познато  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Внимавай много с къдренето. Миналата година точно преди празниците реших да се разкрася по този начин. Резултата беше коса като на овца, сума похарчени пари за гелове з амокър ефект, пяна , балсам и какво ли не още. А на празниците бях сплетена на рибена кост. Ако потърсиш назад ще видиш темата в която ревях на глас.
Повечето фризьорки си знаят едно къдрене и каквото и да им разправяш това ще ти направят.
Аз през цялото време разправях на фризьорката че искам косата ми да е на едри букли така че да я навие с едри ролки и да сложи къдрин за да ми държи. Освен това сто пъти повторих че косата ми е много изтощена и изтъняла след раждането да ми д9ържат по-малко време ролките.
мда..... за съжаление  ми е познато  Embarassed
И на мен! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 5
Внимавай много с къдренето. Миналата година точно преди празниците реших да се разкрася по този начин. Резултата беше коса като на овца, сума похарчени пари за гелове з амокър ефект, пяна , балсам и какво ли не още. А на празниците бях сплетена на рибена кост. Ако потърсиш назад ще видиш темата в която ревях на глас.
Повечето фризьорки си знаят едно къдрене и каквото и да им разправяш това ще ти направят.
Аз през цялото време разправях на фризьорката че искам косата ми да е на едри букли така че да я навие с едри ролки и да сложи къдрин за да ми държи. Освен това сто пъти повторих че косата ми е много изтощена и изтъняла след раждането да ми д9ържат по-малко време ролките.

За съжаление познато ми е и на мен!  Twisted Evil
И за теб сигурно вече е минало, но аз във момента съм така...  Tired

П.П. martisun потърсих и аз тук в Шумен кремчето, което си търсиш на Биодерма, но го няма ... Има специализирани аптеки, ходих и в тях, но казаха че отдавна не са го получавали... Много ми се искаше да те зарадвам.
Виж целия пост
# 6
Избий си къдренето от главата!!!  Naughty
И аз исках на букли, леко начупена като след плитки.... Моята (бивша) фризьорка каза: няма проблеми, казвай кога идваш... И добре, че докато се наканя се натъкнах на новата си фризьорка Crazy, която без да ме познава даже, ми обясни, че косата ще ми се опропасти и всичко ще отиде по дяволите и не ми даде да се къдря!
И сега съм си с права като метла коса.  Mr. Green
Ако искаш къдрава коса - питай за съвременни методи за нетрайно къдрене - ролки, листчета, машинки за плитки и прочее търговски снадки за тая работа!

  bouquet
Виж целия пост
# 7

И такова ли нещо имало?  Blush
Виж целия пост
# 8

И такова ли нещо имало?  Blush

Е... Ми то не е точно машинка за плитки, ама увива два кичура всеки около себе си и после един с друг. и после косата ти се накъдря...  Crazy
Виж целия пост
# 9
аз ти предлагам друга алтернатива
след измиване на косата слагаш обилно пяна и сушиш с дифузер, после лак и една силна студена струя на сушоара

така косата става леко чуплива и обемна

аз поне така действам вече цяла година
първият път ме питаха къде съм се къдрила

иначе за студено къдрене - обясниха ми, че къдринът унищожавал структурата на косъма, за да го накъдри, а фиксаторът леко го възстановявал, т.е. не  е за препоръчване
Виж целия пост
# 10

И такова ли нещо имало?  Blush

Е... Ми то не е точно машинка за плитки, ама увива два кичура всеки около себе си и после един с друг. и после косата ти се накъдря...  Crazy

Благодаря за информацията!   bouquet
Добре звучи. Ще се поинтересувам за този уред.
Виж целия пост
# 11

И такова ли нещо имало?  Blush

Е... Ми то не е точно машинка за плитки, ама увива два кичура всеки около себе си и после един с друг. и после косата ти се накъдря...  Crazy

Благодаря за информацията!   bouquet
Добре звучи. Ще се поинтересувам за този уред.

Мисля, че гледах такъв на Елеком  Peace
Но не мога да го намеря в сайта...  newsm78
При всички положения в големите детски магазини като Хипо ще има разни такива комплекти Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И аз като професионалист препоръчвам винаги други алтернативи пред къдренето. Колкото и да е добър продукта и фризьора  Wink моето мнение е че косата се изсушава след къдренето и не стои естествено. Ползват се специални продукти преди нанасянето на къдрина, и след това , но аз съм на мнение, че ако има други методи макар и с повече усилия да се възползвате от тях.  Къдрина е дехидратира - винаги съм казвала че една накъдрена коса изисква много грижи и по добре те да се заменят във гижа по оформяне на прическа на една права коса Peace. За това момичета откажете се.
Виж целия пост
# 13
Пробвай с термо ролки (тези ,които се варят) Купи си лак за коса (аз ползвам на Лореал Профешанал) Пръскаш всеки кичур и навиваш ролката, стоиш 4 часа и ефекта е супер.
Виж целия пост
# 14
Всичко зависи от професионализма на фризьора, който ви къдри. Аз съм къдрава от две години и въпреки че косата ми е тънка не усещам кой зднае какви поражения върху нея, но преди къдрене ми слагат някакви капки и то доста обилно и стоя с къдрина много малко и веднага под водата 30 мин. Но всички продукти са Лореал. Къдренето ми издържа 9 месеца последния път, което си е много при положение, че стоя малко време с къдрина. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия