Коледно вълшебство направи и в базара за децата се включи!

  • 10 725
  • 133
На 15 и 16.12.2007 година в МОЛ - София, ще се състои поредният базар на "Движение на българските майки"  oт 11:00  до 21:00 часА
(1 щанд - пред магазин Технополис, 2 щанд - на последен етаж до киното  Hug
   Hug



Ето работната ни тема за този подфорум  Peace
Тук ще е нашето местенце да коментираме всичко свързано с базара който предстои!   bouquet
Основната тема за нещата които се работят е в подфорум ХОБИ  Heart Eyes :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230560.0

Виж целия пост
# 1
Това са за сега! банерите които може да сложите в подписите си!
Като щрканете на цитат
- може да копирате точно адреса и картината в тагове и да пейстнете адреса в подписа си   Peace  Отделени са един от друг, броите и копирате този по ред, който сте си харесали  Laughing
Извинявам се предварително на тези които ЗНАЯТ как да си го направят  Blush  Peace

Искам да уточня, че първите три банера са направени от natalyna , следващите два са от Syrinx  и последният в групата е от pere®™












Виж целия пост
# 2
чудесно:)
Ще следя темата .
Виж целия пост
# 3
мисля да плета шалове Peace
Виж целия пост
# 4
Shocked Ти ли това  ooooh!
Въх, уби мЪ  Laughing  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Shocked Ти ли това  ooooh!
Въх, уби мЪ  Laughing  Mr. Green
Хипатия  Hug
Виж целия пост
# 6
абе мислих да ти отговоря-ама темата ще стане яко спам-а нали целта е друга
ще видиш после ти-ще видиш-ще искаш да ти оплета и на теб щото толкова ще ги искат вси4ки,че за теб няма да останеееееее smile3533
Виж целия пост
# 7
Само да кажа на плетачките и бродировачките,че видях в Комес има малки гобленчета с детски мотиви,в комплект с конци ,игли и др.по 10лв. Който се интересува Peace
Аз ще правя картички и герданчета Crazy
Виж целия пост
# 8
Аз пък плета шапки.  Party
Виж целия пост
# 9
Аз мисля да правя коледни венчета, но какво ще излезе...  newsm78   33uu  Извинете за тъпия въпрос, но банерите само за членове на ДБМ ли са или и аз мога да си сложа?
Виж целия пост
# 10
Аз мисля да правя коледни венчета, но какво ще излезе...  newsm78   33uu  Извинете за тъпия въпрос, но банерите само за членове на ДБМ ли са или и аз мога да си сложа?
Всеки който желае да разпространява новината може да си го сложи  Hug Обяснила съм как  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Искам да се включа и аз с калъфки и ръкохватки,нали може?И понеже не съм от София,на кой трябва да пратя тези неща?
Виж целия пост
# 12
Уффффффф, с какво да се включа, като съм толкова зле в ръцете.  ooooh!И двете ми пречат.
Искам да помогна. Ще взема да се напъна, може да ми роди нещо главата.
Виж целия пост
# 13
На Дамянти или на мен, адресите .....- Иве сложи ни адресите в първия постинг а newsm78
Виж целия пост
# 14
една мацка ( Сънчо)   bouquetдаде 2 чанти с парчета платове, Съни кажи кога да ти ги донеса, утре съм почивка или другата седмица
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия