Дъвка в косата...помощ!!!:(

  • 16 046
  • 24
Моля ви дайте ми съвет...какво да правя, как да я махна без да си режа кичура коса? Трябва да има и друг начин! Чувствам се ужасно...  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1
Вледени я с кубче лед и после ще падне сравнително лесно  Peace
Виж целия пост
# 2
Моля ви дайте ми съвет...какво да правя, как да я махна без да си режа кичура коса? Трябва да има и друг начин! Чувствам се ужасно...  Cry Cry Cry

Май ще трябва да отрежеш кичура  Confused
Виж целия пост
# 3
Моля ви дайте ми съвет...какво да правя, как да я махна без да си режа кичура коса? Трябва да има и друг начин! Чувствам се ужасно...  Cry Cry Cry

Май ще трябва да отрежеш кичура  Confused
И аз мисля, че без ножица няма да мине. Все пак пробвай със съвета на Блонди. Звучи ми логично.
Виж целия пост
# 4
Спомените от детските ми години е, че само ножицата помага  Sick
Виж целия пост
# 5
От дреха я махам с ютия и хартия, следователно от коса, може да пробваш с преса. Crazy

Това здравословен проблем ли е, че е в Здравния?
Виж целия пост
# 6
Натопи  паму4е  в лакочистител и веднага  ще се  разтвори.
Виж целия пост
# 7
С лед. Peace
Виж целия пост
# 8
Ряzане му е работата според мен  Crazy
Виж целия пост
# 9
Натопи  паму4е  в лакочистител и веднага  ще се  разтвори.

така няма ли да се съсипе косата.. поне така ми се струва, не че съм експерт  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Моля ви дайте ми съвет...какво да правя, как да я махна без да си режа кичура коса? Трябва да има и друг начин! Чувствам се ужасно...  Cry Cry Cry
Сподели, моля те, как реши проблема! Кое от посочените предложения подейства? Мъжът ми е фризьор и чести клиенти са му и дечица с проблем като твоя. Хубаво ще е, ако има решение различно от ножицата! А всъщност как попадна дъвката в косата ти?
Виж целия пост
# 11
Натопи  паму4е  в лакочистител и веднага  ще се  разтвори.
Peace
Така си изчистих един китеник и косата на детето Laughing
Виж целия пост
# 12
Натопи  паму4е  в лакочистител и веднага  ще се  разтвори.
Peace
Така си изчистих един китеник и косата на детето Laughing
Благодаря, Ariana! Значи информацията е проверена! Това е трикче, за което не е лошо да се знае от всяка майка!  Wink Дано не ни се налага да го прилагаме... Joy
Виж целия пост
# 13
Моля ви дайте ми съвет...какво да правя, как да я махна без да си режа кичура коса? Трябва да има и друг начин! Чувствам се ужасно...  Cry Cry Cry

Май ще трябва да отрежеш кичура  Confused
Така направих , когато каката за пореден път беше с дъвка в косата ooooh!
Виж целия пост
# 14
Дъвката се маха най лесно и чисто с бензин. Той разтваря и размеква гумени неща. Моля Ви не режете косата на детето. Майка ми е махала не веднъж дъвка от моята гъста и дълга коса с памуче напоено в бензин. Вярно мирише малко гадно, но не съсипва косата, защото я разтваря веднага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия