Става студено.Какъв фондютен ползвате?

  • 7 169
  • 74
Здравейте момичета,какъв ФДТ ще ми препоръчате за студените зимни дни?
Кожата ми е суха.
А вие какъв ползвата и с каква кожичка сте?
Аз съм ползвала на Радиант,но много ми изсушава кожата и сега не знам към коя фирма да се насоча.
Бихте ли ми помогнали в избора?
И съвети приемам всякакви  bouquet
Виж целия пост
# 1
Лумене - Микс ит ъп за среден клас козметика. По-добър фон дьо тен до 30лв. няма за мен!

Виж целия пост
# 2
Лумене - Микс ит ъп за среден клас козметика. По-добър фон дьо тен до 30лв. няма за мен!


С каква кожа си мила
Виж целия пост
# 3
Аз бих ти препоръчала Revlon Colour Stay Softflex Hug във варината за суха кожа, струва около 20 лева. Аз ползвам същия, само че за мазна кожа. Много съм доволна Heart Eyes - добра покривност, стои естествено, а не като маска, има SPF и за тази цена качеството е много добро. Peace
Виж целия пост
# 4
Аз бих ти препоръчала Revlon Colour Stay Softflex Hug във варината за суха кожа, струва около 20 лева. Аз ползвам същия, само че за мазна кожа. Много съм доволна Heart Eyes - добра покривност, стои естествено, а не като маска, има SPF и за тази цена качеството е много добро. Peace
Точно такъв искам-да не стои като маска,а по-естествено
Виж целия пост
# 5
и аз съм с много суха кожа.записвам се да следя темата.

сега ползвам фон дьо тен на Севънтийн и съм доволна,защото стои много естествено,но не омазнява кой знае колко.това ,което аз правя,е да си слагам мазен крем 15/20минути преди да нанеса ФДТ.така крема попива и ФДТ се разнася добре,а кожата е омазнена.
Виж целия пост
# 6
Уж съм се засилила да купувам ARTDECO,но ще реша окончателно като го изпробвам
http://www.nardis-bg.com/ Peace
Виж целия пост
# 7
аз бих препоръчала ето този :
за суха кожа е подходящ, защото е овлажняващ и също така има слънцезащитен фактор 20
http://www.marykay.com/color/foundations/marykaytintedmoisturize … pf20/default.aspx
Виж целия пост
# 8
Аз също съм със суха кожа и сега ползвам на Lancome един, от който съм много доволна
иначе и от Revlon съм доволна - Colour Stay Softflex за суха кожа е много добър изхабих един и веднага си купих втори...мисля, че ще ти хареса  Peace
Виж целия пост
# 9
Онзи ден си купих нов фдт обаче май сбърках с избора,взех Мат Люмиер на Шанел и като го сложа нямам нужда от пудра,защото кожата ми направо се опъва,стяга и изсушава.Незнам дали ще мога да го ползвам на тоя студ,май трябваше да взема хидратиращ. newsm78
Виж целия пост
# 10
слагай по-мазен крем, за да компенсираш  Wink
ако не - в хладилника /ако е без помпа/ и те чака за пролетта
Виж целия пост
# 11
Mix it up- Lumene  е наистина страхотен ФДТ за парите си, кожата става като порцелан и е много приятен върху кожата, но ако си с много светла кожа няма да намериш подходящ цвят  Tired Иначе Ревлонския за суха кожа също е супер за зимата, аз лятото ползвам другия му вариант, но за зимата не ми върши работа.
Виж целия пост
# 12
През зимата кожата ми изсъхва. Фон дьо тена на Лумене се разбърква с крем, с екстракт от боровинка. За всякаква кожа е подходящ според мен. Поривността си я определяш сам!
Виж целия пост
# 13
През зимата кожата ми изсъхва. Фон дьо тена на Лумене се разбърква с крем, с екстракт от боровинка. За всякаква кожа е подходящ според мен. Поривността си я определяш сам!
да, за всякаква кожа става  Peace
Виж целия пост
# 14
Сега вече съм разтроена Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия