Отзиви за овлажнители за въздух

  • 1 213
  • 9
Моля тези от вас ,които ползват овлажнители за въздух да споделят мнението си.Шумни ли са?Каква марка ползвате?Доволни ли сте или старият изпитан метод с канчетата по радиаторите още важи?Благодаря предварително за отговорите
Виж целия пост
# 1
Имаме два - на Филипс, не помня точна цена, обаче май почти 300лв(дано не послъгвам неволно) ползван е миналата зима и сега от около 2 седмици. Не съм доволна, няколко пъти спира изведнъж да работи и след това тръгва отново без видима причина. Не шумен, освен едно бълбукане от време на време друго не се чува.

ето този е, май все пак не е бил толкова скъп, не съм сигурна вече   newsm78

http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09023992&c … 82&shop_id=18

и втория който купихме, много по добър, на половин цена в сравнение с Филипс'а, работи без проблеми, с по голям резервоар, повече функции(смислени дори, а не такива които никога не ползваш   Grinning ) 5 степени за силата на парата, можеш да го настроиш да работи определени часове, има и йонизатор който се включва отделно от парата. марката е UFESA мисля че струваше около 110/120 лв.

И двата са ултразвукови и са купувани от техномаркет. Мое мнение е, че със старите методи с влажни кърпи и купи с вода няма почти никакъв смисъл.
Виж целия пост
# 2
ползвахме на Чико ,не шуми,овлажнява добре въздуха и е на приемлива цена -75 лв
Виж целия пост
# 3
Благодаря за информацията.Ще разгледам различните  марки и ще трябва  да се ориентирам по-бързо,че бебчо скоро ще се появи и няма да имам никакво време за пазар.Лек и успешен ден
Виж целия пост
# 4
аз си купих онзи ден http://family-bg.com/prX_606.htm ползвам го два дни и мисля че има ефект защото сина ми вече не е със запушен нос!за мен не е шумен пък и ми го донесоха вкъщи!информативно търсих го по всички магазини но не го открих затова го поръчах онлине!
Виж целия пост
# 5
Да споделя и аз- не си купувай Солак, в началото работят тихо, постепенно започват да шумят и с времето звука става непоносим-това всичкото за месец.Имахме 2 такива и двата са на боклука.Тази година пак ще купувам, но все още не съм решила какъв ще е!
Виж целия пост
# 6
аз си купих онзи ден http://family-bg.com/prX_606.htm ползвам го два дни и мисля че има ефект защото сина ми вече не е със запушен нос!за мен не е шумен пък и ми го донесоха вкъщи!информативно търсих го по всички магазини но не го открих затова го поръчах онлине!

Ние имаме същия. Работи сравнително добре, не е шумен. Поддръжката му обаче е отврат - вътре не може да се почисти добре, нашият мухляса миналото лято, след това му се развалиха уплътненията, носихме го 100 пъти на сервиз.
Виж целия пост
# 7
Имам на Чико. Доволна съм. Не е шумен, само от време на време бълбука.
Виж целия пост
# 8
Момичета,а какво ще кажете за овлажнителите за въздух на Делонги?
Използвали ли сте?
Благодаря,предварително  bouquet
Виж целия пост
# 9
Имам на Бреви, доволна съм, но не го ползвам въобще, защото се оказа че са доста вредни и поради влагадта може да влезнат спори и други неща в белите дробове и сега така си стои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия