Препоръчайте ми детски хирург във Варна

  • 1 177
  • 9
Синът ми е на 3,7 год. Има херния от няколко дни, която вече 4 път се появява и се прибира. Все още не е болезнена, но по съвет на педиатъра ще правим операция. Моля, посъветвайте ме на кой детски хирурк от Варна да поверя детето си за тази операция.
Виж целия пост
# 1
Единствено и само на д-р Бенчев (Детска хирургия-Окръжна болница) поверих голямото си дете - оперира го от Крипторхизъм преди 6 години.
В никакъв случай Шейтанов (не знам дали все още оперира, но бягайте далече от него).
Виж целия пост
# 2
здравей.аз ти препоръчвам др.петришки  .преди три год. оперира синът ми ,който беше на 3г. тогава.много сме доволни.той също е в окръжна ,но преглежда и в мц Надежда(платен прием(
Виж целия пост
# 3
Имате ли някакви телефони? Не сме от Варна.
Виж целия пост
# 4
тел. на мц надежда е 609932,там можеш да си запазиш час за платен преглед.
Виж целия пост
# 5
Синът ми е на 3,7 год. Има херния от няколко дни, която вече 4 път се появява и се прибира. Все още не е болезнена, но по съвет на педиатъра ще правим операция. Моля, посъветвайте ме на кой детски хирурк от Варна да поверя детето си за тази операция.

др.Петришки /в мц Надеждa и в терапията/ - ще оперира за същото момченцето на моя приятелка следващия мес. А тя има връзки и по принцип винаги е доста информирана по док. въпроси
Виж целия пост
# 6
и нас д-р петришки ще ни оперира в терапията от херния ноември
в мед. център надежда работи всеки вторник от 2 до 4ч
а през другото време можеш да го намериш в терапията  на 2 ет. до обяд най -сигурно, оперира само в понеделник по план
ако не си успяла да се свържеш ми пиши на лични да ти дам моб . му тел
винаги веднага го вдига когато съм звъняла

Виж целия пост
# 7
мн.се радвам ,че и др. мами са на моето мнение за д-р петришки.моят син беше на 3г. когато го оперира(едното му тестиче не беше на мястотоси(оказасе,че е в корема.когато го наместиха трябваше да стои почти неподвижен7дни.а той е доста буен по природа,тогава д-ра му обясни мн. спокоино какво да прави.мн. внимателен човек е.синът ми и сега го споменава
Виж целия пост
# 8
Аз също ще ти препоръчам д-р Бенчев.Той оперира новородения ми с лапаросхиза син и благодарение на професионализма му (както и на останалите от Детска хирургия ) малкия е жив и здрав въпреки смъртоносната диагноза.Благодарности!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 9
Работи ли със здравната каса и колко струва операцията? Много благодаря за отзивчивостта. Много ми е притеснено. Може да е рутинна операция, ама нали има една приказка "да не ти се случва това, което си мисли майка ти, а това което си мисли жена ти".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия