Избор на самобръсначка!

  • 1 658
  • 4
Знам, че имаше такава тема, но най-вероятно е изтрита. Искам да изненадам мъжът ми със самобръсначка, но се колебая, защото чувам различни мнения. Насочила съм се към Филипс. Въпроса ми е каква елекрическа самобръсначка ползвате и доволни л исте? Мъжът ми е с доста твърда брада под която  се крие много чувствителна кожа. Дайте идеи за модели.
Виж целия пост
# 1
Отчайвате ме момчета. Айде дайте някаква идея. Изпадам в паника вече. РД е след 2 седмици, а това е единственото нещо, което ми хрумва като идея. Дайте мнения. Дори, ако не сте доволни от дадена самобръсначка ще помогнете.  Confused
Виж целия пост
# 2
за ел. незнам,но моя използва на Жилет тази с батерията и е супер доволен.Едно ножче го изкарва 6 месеца,казва,че няма нищо общо с останалите,които е ползвал.
Виж целия пост
# 3
Моята брада също е доста твърда. На два пъти съм пробвал с ел. самобръсначка, ама не се получава. Доста време се бръснех с Жилет(неелектрическите), с 1,2,3 ножчета, ама все тая... Ако ще и 15 ножчета да сложат... Доста се задръстват. Няколко месеца се бръснех с някакви дамски, розови. Даже и марката им незнам. Ама имат по-голямо разстояние м/у ножчетата и не се задръстват като жилетките. Лошото е , че вчера ходих да си купя пак от тях , ама бяха свършили и си купих някакви "Либра", пак дамски. Не са като предните, но и те имат по-голяма дупка под долното ножче и по- не се задръстват от Жилета. Иначе и аз бих си купил електрическа пак, ама вече не ми се дават пари напразно. Така, че и аз ще следя развитието на тази тема.
Виж целия пост
# 4
не ти препоръчвам електрическа с времето (може и да си внушавам) започва да расте още по-бързо брадата (това е отвратително) и да е още по-твърда (което е още по-отвратително) - ако питаш мен както и предните мнения - Жилет новата с пулсиращи ножчета. Бръснене ...... всеки ден ....... вие една бременност и оревахте орталъка ...... хахахахахах   bouquet  Hug  Heart Eyes
Макаронке обичам теб и малката маслинка, ох забравих вече си равиола  Rolling Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия