първата чашка на бебчо?

  • 606
  • 13
Миналия ден разглеждах чашките за бебета, че искам да давам на моя мъник вече така водата и се ошашавих  Shocked Толкова видове...с клапа, без клапа, нетечаща, неразливаща, ергономична  ooooh! Та питам, каква ползват вашите бебоци...от коя сте най- доволни  Thinking
Виж целия пост
# 1
 според мен си вземи неразливаща за спане за да не се задавя,и намокри и друга със сламка(моята я предпочита повече)или твърд накрайник-а може би и двете(както и ние направихме) Crossing Armsза да разберем от коя й е по удобно да пие Grinning ползваме на пиджин  bouquet
Виж целия пост
# 2
Според мен Авент, но тя си капе по малко, няма магиям, но предимството й е че може да се измие хубаво за разика от Чикото, н акоето му мухляса клапата(Нук/Нуби и те са с подона клапа)
Виж целия пост
# 3
 на авент също мухлясва първо нея ползвахме,но...вече не
Виж целия пост
# 4
Аз бях много доволна от Авентската. Продават се резервни части за нея, вкл. и клапите. Констанца редовно я хвърляше по асфалта и освен, че се надра, друго не й се случи. Отделно, че не съм забелязала да пропуска.
Виж целия пост
# 5
Malkija imashe na Playtex, ne teche i mnogo lesno se mie. I imat termo modeli, koeto e mnogo podhodjashto za studenite kakto i za mnogo toplite mesetzi.
Виж целия пост
# 6
От 3 вида, които накупих, малката се влюби в Авент. Peace
Виж целия пост
# 7
Нуби - неразливаща се 210 мл със свалящи се грапави дръжки и мек накрайник, който масажира венците.
Тази чаша има и патентована система , която регулира скоростта на изтичане на водата.
Много съм доволна- малката я обича , не се дави и не е пропуснала до сега.
Виж целия пост
# 8
Всъщност на приятелка й се наложи да води детето на специална терапия, заради проблеми с храненето. Както и да е, мисълта ми е, че специалистките там й бяха казали, че неразливащите чаши не са нищо по-различно от обикновеното шише с биберон. За да се научи детето да пие само и по-важно - да КОНТРОЛИРА глътката, чашата трябва да няма клапа. Оказва се, че давайки пюрирана храна и чаши с клапа не развиваме никак дъвкателния апарат.
Та, за през нощта може да си оставиш шише. А за през деня да си вземеш чашка с обикновен накрайник (има много симпатични на Бебе Комфорт и Нуби) Разбира се, решението си е твое, а и на всички с клапа, клапата може да ес маха. Добре е да видиш обаче какво се случва след това, защото на Чико като махнеш клапата чашата тече здраво от страни.
Виж целия пост
# 9
Аз купих нетечащата чашка на Авент,но понеже дъщеря ми като за начало отказа да пие от накрайника,сложих авентски биберон.Много разочарована установих,че с биберона чашата тече отстрани от винта!Независимо колко я нагласях,завивах и развивах,един път капеше,друг път направо си течеше.Уж гарантират,че всичките им части са съвместими,а се доказа недомислица.Така се случи,че загубихме шишето и сега съм в умуване какво да купя,обаче със сигурност няма да е пак Авент!
А вие можете ли да споделите дали и другите марки имат модели,на които може да се слага и биберон освен накрайника,за всеки случай,ако щерката пак откаже накрайника?
Виж целия пост
# 10
Догма, можеш да погледнеш моделите на Нуби. имат силиконови накрайници, които доста ноподобяват биберон, но са ... с цепка отпред, която е като вид клапа... абе няма как да ти го обясня, ако не го видиш на живо. Та техните също се менкат и мисля нямат проблем с протичане. Освен това са много по-весели от авентските. Гледах и тези на Плейтекс, но са нови, а моята вече е голяма, та не мога да кажа мнение за тях.
Виж целия пост
# 11
Аз купих нетечащата чашка на Авент,но понеже дъщеря ми като за начало отказа да пие от накрайника,сложих авентски биберон.Много разочарована установих,че с биберона чашата тече отстрани от винта!Независимо колко я нагласях,завивах и развивах,един път капеше,друг път направо си течеше.Уж гарантират,че всичките им части са съвместими,а се доказа недомислица.Така се случи,че загубихме шишето и сега съм в умуване какво да купя,обаче със сигурност няма да е пак Авент!
А вие можете ли да споделите дали и другите марки имат модели,на които може да се слага и биберон освен накрайника,за всеки случай,ако щерката пак откаже накрайника?
Пиджин- имат модел чашаMagMag +5мес.,наккрайника е мек с кръстат отвор,но може да се смени с перисталтик биберон и чашата е с дръжки!компактна  форма с вместимост 180ml но аз съм сипвала повече и побира 220ml-фенка съм на тази марка  bouquet
Виж целия пост
# 12
http://family-bg.com/prX_1408.htm
тази, много удобна, само малко трудно се почиства клапата, но иначе е страхотна.
имахме и от новите нуби с цепката със силикона, но не ми харесаха, след като малкия прилично го подъвка и си поигра с нея, чашата почна да тече и вече не я ползваме този от линка стария модел е в пъти по-добър....
Виж целия пост
# 13
Ние сме с тази чашка на Нуби
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=255
Има приставка за регулиране на количеството,издръжлива е,а колко ритници е изяла Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия