Въпрос за Медорин

  • 2 873
  • 5
Днес заведох сина си на първия му преглед при хомеопатичката./имаме записан час от преди месец/
Обърнах се към този начин на лечение ,заради повтарящите се през около 15дни гнойни ангини с висока Т.
След дълъг разговор с нея и много въпроси- това изглежда е нормално Wink,ни предписа:
МЕДОРИН- по 10 кап.,веднъж на ден в продължение на 10дни./понеже и в момента сина ми е с хрема/,след което отново да отидем на преглед
Обясни ми ,че за неговото състояние,това е подходящото лекарство,но аз искам да събера още информация.За това молбата ми е:
нека някой ми даде линк към обяснение за това лекарство,или да ми напише какво знае.
Пуснах търсачка ,но нищо не излезе/дано не бъркам името,но на етикета пише само МЕД  newsm78/
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  Hug
Виж целия пост
# 1
http://www.homeoint.org/books/boericmm/m/med.htm

Виж целия пост
# 2
За съжаление английсксия ми не е много добър Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
ами едва ли ще намериш нещо на български..

Едно хом.лекарство обхваща една много комплексна картина от симптоми,
вземат  се предвид  много индивидуални особености,
т.е. то не е лекарство само за ангина..
Хомеопатичката сигурно го е предписала точно според вашите симптоми
и конституция  и от това , което казваш, ми се струва че трябва просто да  и се довериш


Моята дъщеря  също правеше постоянно гнойни ангини и
още с първия прием на подходящото за нея  хом.лекарство
просто забравихме веднъж завинаги за тях! Пожелавам Ви и на вас същия
успех  и  според мен нямаш основания засега да се съмняваш
в лекарството, , лекарката трябва  добре   е преценила

 
Успех!



Виж целия пост
# 4
благодаря ти Hug
Не че нямам доверие на хомеопатичката,напротив,но просто не запомних всичко което ми каза и затова исках да прочета нещо напизано за д ми влезе в главта Laughing
Аз и нямам намерение да се мешам в работата й- ще си давам предписаното лекарство,понеже знам че е изписано конкретно за моето дете...
Виж целия пост
# 5
''Хомеопатично лечение на деца'' от Пол Хършку-ще намериш много за това, което те интересува.Има я в книжарниците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия