Силна болка в едната гърда

  • 3 026
  • 5
Здравейте, имам следния проблем: Бременна съм в четвъртия месец и от няколко дни имам силни болки в едната гърда/последните седмици доста налях в бюста/, първоначално мислех че и е от увеличаването на бюста ми, но като съпоставя състоянието си сега с първата си бременност - тогава не съм имала подобни проблеми. Дали пък да не си потърся някакъв по - специален сутиен? newsm78 Случвало ли ви се е на вас, моля споделете?
Виж целия пост
# 1
Аз смених два номера сутиени, след като родих - отново.
Съвет ми е да си купиш удобен сутиен, без банели, добре да придържа, но не и да ти стяга.
Малко са по-бабешки такива модели, но са по-удобни.
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай, аз също съм в четвърти месец и по същия начин наскоро бях изненадана от много силна болка в едната гърда. Предполагам, че се дължи на растежа им и хормоналните промени, които се извършват в тях. Един добър сутиен наистина ще свърши добра работа, аз забелязах, че дискомфорта в гърдите ми е по-силен през нощта и затова и нощем започнах да спя със сутиен; наистина се чувствам по-добре така Peace
Виж целия пост
# 3
дължи се на увеличаваме ма млечните жлези.и аз бях така-остра,понякога пробождаща болка.сега във въпросната кърда имам повече кърма,отколкото в другата,която не ме е боляла чак толкова
Виж целия пост
# 4
Аз също усещам доста по осезаема болка в лявата гърда и доста се бях притеснила, но сега се успокоявам, че може би е нормално   bouquet
Виж целия пост
# 5
Според мен е нормално.Аз имам болки и в двете гърди особено нощем когато спя без сутиен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия