Доц. Контрова - Очна клиника Варна

  • 15 756
  • 9
Синът ми има леко кривогледство и от година го водим при доц. Контрова. Преди месец започнах да звъня да запиша час за контролен преглед, но до ден днешен никой не вдига обявените тел. Моля ако някой знае къде е докторката и дали са сменени телефоните да пише, че нещо съвсем се отчаях.  Sad
Само за справка: звъня на 052/ 608 053 и 0887 226 780
Виж целия пост
# 1
Здравей, имам още един тел. на доц.Контрова, може да пробваш на него но след 20ч 052/641324. Дано и той не е сменен.
Виж целия пост
# 2
Благодаря много. В понеделник ще звъня, дано да я открия.
Виж целия пост
# 3
този тел 608 053 е в частния кабинет , но 3 пъти в седмицата приема на  него  от 15 до 19 ч и може би не си олучила деня.
а на моб. трудно ще вдигне тя по принцип , работи на 2 места , оперира , преподава така че постоянно и се налага да е извън обхват.
кабинета е на иван аксаков 42 ет 1  и в момента дава часове за след 20 декември.....
Виж целия пост
# 4
Да, ние два пъти сме ходили в кабинета и на Аксаков и сме си записвали час на тези телефони. От понеделник отново започвам издирването, дано имам късмет.
Виж целия пост
# 5
Ние също имаме проблем с едното око и вече доста време не мога да се свържа с доц.Контрова.
Ако имате нови координати моля ви за съдействие?!
Предварително благодаря!!!
Виж целия пост
# 6
няма нови талефони, просто отиди на място
Виж целия пост
# 7
Благодаря!
Всеки ден ли преглежда в кабинета си?
Кога е най- удобно?
Виж целия пост
# 8
май е 3 пати в седмицата ама ще те излъжа точно кои са дните от 15 до 18 ч
Виж целия пост
# 9
Днес успях да се свържа с кабинета на доц. Контрова на тел.  608 053 и записах час за 17 януари.
Успех на всички, които я издирват!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия