Безобразието на CEZ - пратиха e-mail на около 900 души, ползвайки CC вместо BCC

  • 837
  • 3
Ами това е. Някоя неграмотна лелка (според мен) просто изби рибата  #Cussing out Сега в електронната поща на мноооого клиенти на CEZ има прекрасен ОГРОМЕН списък с електронни адреси на хора, които не са давали своето съгласие електронният им адрес да бъде разпространяван така безотговорно. Например аз. И сигурно много други. Буден клиент създаде специален блог за целта --> http://ceztito.wordpress.com/ .
Аз лично съм бясна  #Cussing out. А вие получихте ли такъв e-mail? Как се чувствате, ако "да"? Какво още може да се направи?
Виж целия пост
# 1
Ами осъдете ги! Това не е ли престъпление, даже и в България?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Koito se pravi na hitar da go misliat za "evropeec" da si dava maila. Po cial sviat nikoi ne bi si dal maila za popalvane na anketna karta che daje i za rezervacii. Imam predvid aktiven mail. Az imam hosting s 1000 maila i imam edin za samoletni osnovno first choice go spamiat ot drugi ne sam poluchaval ta taka. Nikoi niama da si kaje breei balgarite bili umni bre... prosto shte ti vzemat maila i shte te razspamiat.
Ciao
Виж целия пост
# 3
Към Hehe: e-mail-ът съм го дала при абониране за уведомления за ремонт  #Crazy

Е, все пак нещата се "откоригираха" днес, като получихме извиниения, и то по "верния" начин този път Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия