Разкажете...

  • 3 306
  • 77
Разкажете интересна/забавна/приятна случка (или разказ) с емотикони  Grinning
Приемат се всякакви, като се пазите от излишна логорея  Grinning
По желание, търсете си емотикони и другаде Simple Smile

Можем да тълкуваме чуждите разкази, написани само с емотикони  Grinning особено забавно.

Почвам с нещо кратичко.

, а после  kaffeetrmker_2. След това  newsm46  girluu и   food002 eat , и

  car003 всички по местоназначение.
Трябва да , а вместо това , , и

Ако ме хване шефа - , а после ...
Виж целия пост
# 1
Бу, не забрави ли по време на работа?
Виж целия пост
# 2
Не Sad
Виж целия пост
# 3
Сега    ylinfantще  smile3524,после ще Misc Baby Bottle и после айде на 1strollerда newsm71  food010
Виж целия пост
# 4
 Цял ден ще smile3529  typeuu smile3529  typeuu smile3529  typeuu
и накря  smile3524
Виж целия пост
# 5
рано 1countingsheepслед това kaffeetrmker_2после travel и отидох smile3523 smile3529 smile3527  comp03.после ми се newsm46,ама зех едно Coffee
мина време и eat,обаче шефа ни  newsm09 и ние Embarassed!!
сега ми се иска newsm49 и после с мъжа на newsm41 и да има luvbedслед това да си имаме едно passifier,а може newsm04
еми това е!
Виж целия пост
# 6

Петък е. , но все някога свършва.  Уикенд, време на фискален комфорт.
Той - . Аз - , . Децата -
Вечерта -
Виж целия пост
# 7
 bombs 1dating luvbed married pregnant  ylinfant smile3541 newsm64 1dishes newsm75 1ironing wash hang newsm71, а  Drunk Wine Glass  smokeuu cheers motor smile3524, а аз  smile3554 blahblah blahblah newsm29  341uu и той  Flushed Heart Eyes txtloves newsm51. И сега  newsm39 Wine Glass smile3546 newsm36 lalalala reverance yesyes, а той  newsm55 newsm75 wash hang 1dishes  food002 newsm71. Но  txtloves Heart Eyes luvbed, защото  bombs
Виж целия пост
# 8
bombs 1dating luvbed married pregnant  ylinfant smile3541 newsm64 1dishes newsm75 1ironing wash hang newsm71, а  Drunk Wine Glass  smokeuu cheers motor smile3524, а аз  smile3554 blahblah blahblah newsm29  341uu и той  Flushed Heart Eyes txtloves newsm51. И сега  newsm39 Wine Glass smile3546 newsm36 lalalala reverance yesyes, а той  newsm55 newsm75 wash hang 1dishes  food002 newsm71. Но  txtloves Heart Eyes luvbed, защото  bombs
Праснаха ми циците, поради което реших да вечерям на свещи с потенциален кандидат за секс. Оженихме се, забременях, родих дете и по цял ден му давах биберон-залъгалка, която то плюеше упорито. Затова разбрах, че така няма да стане и започнах да му пържа палачинки, след които оставаха много мръсни чинии за миене. Постоянно метях, гладех, перях и простирах, пазарувах, а за утеха после се напивах и пафках тревица.
Един див моторист препускаше в сънищата ми, а аз размахах правилата и му казах, че ще го пребия с точилка и други подръчни матряли. Той се изчерви и ми се призна в любов.
И сега по цял ден карам колело, пак пия и пафкам тревица. Като ме хванат дяволите, излизам с мъже по ресторанти, облечена красиво и куфея, докато той опустошава хладилника, премита, пере, простира, мие чинии, пържи палачинки и пазарува.
Но се обичаме и правим редовно секс, защото дочух, че от редовния секс на жените им растат гърдите.

Познах ли?  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
 cold събудих се  smile3507  Coffee после   tiptoe в банята.
 smile3557 #Shocked качих се в градския транспорт,
 Hands Clap влезнах в магазина  Flushed купих си сладко.
 Crazy в офиса  sweating жега, а навън  cold
мисля си  ooooh! няма угодия за мен.
  typeuu бг-мама  Crazy
 mobilephone atwork buria
поне музика има Misc Ghost
чакам да си ходя  Mr. Green че ще има довечера cheers photo  remybussi
ех... smile3505
Виж целия пост
# 10
, а после  kaffeetrmker_2. След това  newsm46  girluu и   food002 eat , и

  car003 всички по местоназначение.
Трябва да , а вместо това , , и

Ако ме хване шефа - , а после ...


Събудих се в розовата си спалня /защо е розова е тема на друг разказ/, пих кафе сама, защото в компанията си се чувствам уютно. Събудих детето, нахраних го, направих от него госпожица и тръгнахме да се борим с трафика. Преборихме го.
Но вместо да работя, аз си чатя, мотам се като муха без глава и се кипря.
Ако ме хване шефа, не само ще ми набие канчето, ами направо ще ми отреже главата от кръста-
Пфу, даже и шоколад няма кой да ми купи...
Виж целия пост
# 11
Де Ваня, в десятката! Grinning


cold събудих се  smile3507  Coffee после   tiptoe в банята.
 smile3557 #Shocked качих се в градския транспорт,
 Hands Clap влезнах в магазина  Flushed купих си сладко.
 Crazy в офиса  sweating жега, а навън  cold
мисля си  ooooh! няма угодия за мен.
  typeuu бг-мама  Crazy
 mobilephone atwork buria
поне музика има Misc Ghost
чакам да си ходя  Mr. Green че ще има довечера cheers photo  remybussi
ех... smile3505
От студ се събудих с крива физиономия. Пих кафе и се прокраднах в банята. Явно е имало защо да се прокрадвам - някой ми насини окото. Оцъклена се качих в градския транспорт, изръкоплясках от радост, че съм успяла, влезнах в магазина, изчервих се, но си купих сладко.
Пекна слънце.
Разногледа отидох в офиса. Оплезих език, жега, а вън някакви хора ходят с шапки и шал.
Мисля си, що не се ударя по главата, няма угодия за мен.
Ровя в бг-мамма и ставам разногледа.
Говоря по мобилния, подпирам се пред компа, вън времето се разваля, поне музика духова има.
Чакам да си ходя с широка усмивка, че довечера ще има пиене на бира, снимки и еротични целувки.
Ех...спирам да говоря.
Виж целия пост
# 12
Петък е  :
Ставам  kaffeetrmker_2:,    typeuu,    eat ,     typeuu  и то свършил деня

Вечерта сина ми   car003   при баба и дядо на село да    1swing

А ние с мъжа ми   bigdance2 с приятели   -  и по късно   luvbed


Събота е :
Аз  smile3524 ,после  bath и kaffeetrmker_2 малко  newsm75 1ironing wash и  с приятелки lalalala

Мъжа ми  smile3524  ,  kaffeetrmker_2  и после цял ден  ribolov
Виж целия пост
# 13
От студ се събудих с крива физиономия. Пих кафе и се прокраднах в банята. Явно е имало защо да се прокрадвам - някой ми насини окото. Оцъклена се качих в градския транспорт, изръкоплясках от радост, че съм успяла, влезнах в магазина, изчервих се, но си купих сладко.
Пекна слънце.
Разногледа отидох в офиса. Оплезих език, жега, а вън някакви хора ходят с шапки и шал.
Мисля си, що не се ударя по главата, няма угодия за мен.
Ровя в бг-мамма и ставам разногледа.
Говоря по мобилния, подпирам се пред компа, вън времето се разваля, поне музика духова има.
Чакам да си ходя с широка усмивка, че довечера ще има пиене на бира, снимки и еротични целувки.
Ех...спирам да говоря.
Дадам Grinning
Само това с насиненото око се отнася за градския транспорт, много ръкомахащи има. Или просто ми идват в повече Grinning много ръце, много нещо.
Виж целия пост
# 14
Кримка:
smile3508 married smile3506 smile3516 smile3515 smile3511 Banghead fight #Sniper newsm50 bishop newsm43  tiptoe smile3549  grinning039
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия