Варненски родители на близнаци и тризнаци,хайде на среща

  • 4 076
  • 34
Да си направим и ние сбирка,да се запознаем лично и децата да си поиграят,даже имам идея и къде-Елитис,тъкмо на спокойствие да си поговорим,а децата на спокойствие да побеснеят(поне моите това правят там)
Виж целия пост
# 1
Идеята ми се вижда чудесна!!!
Още по- добре е в Гранда- в детския кът - доста широко е
Виж целия пост
# 2
Не сме ходили там,пак ли е така заградено и има ли кой да гледа децата
Виж целия пост
# 3
Има заграден кът, има аниматорки, които се занимават с децата (при това е безплатно), няма батут, но има други занимавки вкл. и телевизор да гледат филмчета. А обстановката е много приятна- широко, топло (е, то още е топло де, но зимата...). Дори съм виждала родителите да си оставят децата там и да ходят на басейн, сауна и др.в комплекса
Виж целия пост
# 4
Добре де, ама де е таз среща, не че съм мама на близнаци и напирам да идвам
Виж целия пост
# 5
Има заграден кът, има аниматорки, които се занимават с децата (при това е безплатно), няма батут, но има други занимавки вкл. и телевизор да гледат филмчета. А обстановката е много приятна- широко, топло (е, то още е топло де, но зимата...). Дори съм виждала родителите да си оставят децата там и да ходят на басейн, сауна и др.в комплекса
Вече не е безплатно - от понеделник до четв. е 2 лв, а в останалите дни 3. Деца до 3 год задължително с придрожител.
Виж целия пост
# 6
Хайде на Елитис,че ми по-близко.
Ще следя темата да разбера какво сте решили
Виж целия пост
# 7
Мястото винаги можем да го уточним,ама нещо желаещи няма,защо така.Ако имаш познати,с близнаци,които не влизат тук,покани и тях.
Виж целия пост
# 8
здравейте и от мен .майка съм на две момчета близнаци .ще ми бъде интересно да се организира такова събиране  и мисля че ще може да споделим много интересни неща около отглеждането и възпитанието на близнаците.
Виж целия пост
# 9
Здравей  bouquet,колко са големи твоите деца,дотук сме все майки на момчета Laughing
Виж целия пост
# 10
Моите слънчица са момче и момиче и са на 5 години
Виж целия пост
# 11
Ето вече имаме девойка за разкош Flutter,ок момичета ако имате познати майчета с близнаци поканете и тях
Виж целия пост
# 12
ами моите са на осем години.казват се антон и божидар
Виж целия пост
# 13
До тук пет майки с по 2 деца Laughing,искате ли изчакаме още малко да се активизират и другите или направо да си уговаряме срещата
Виж целия пост
# 14
И аз искам Simple Smile имам 2 момчета, но са малки Simple Smile)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия