имате ли опит с марката Conegliano?

  • 10 430
  • 40
търсих подобна тема из форума, но нищо не открих, така че моля ако имате опит да споделите - бях чела тук някъде, че са китайски, но мисля, че все пак марката е италианска  Rolling Eyes

конкретно ние мислим да си купуваме котлони от тази марка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
аз имам само мивка и батерия. нямам електроуреди на тази марка, но до колкото знам, тя е българска. може и да бъркам де. както и а е, не е толкова важна националността.

--сат
Виж целия пост
# 2
обадих им се и те казаха, че над 90% от стоката им е произведена в италия - така че съм в грешка.  Peace

--сат
Виж целия пост
# 3
Ехеее, извинявай mew, но май са те пуснали по голямата парзалка. Когато ми покажеш оригинален сайт на такъв производител, ще повярвам. Conegliano е българска търговска марка а уредите са с неясен произход.
Електро-домакинските уреди - това е последния виц който чух и е цитат от българския сайт hahaha
Виж целия пост
# 4
mentolka, проверих в гугъл и намерих сайта им: http://www.coneglianobg.net/. не пишеше къде са произведени, затова се обадих на публикуваните телефони. женицата на телефона ми каза това, което съм написала в предното си мнение. що се отнася до електроуредите, те очевидно съществуват. колко са добри - не е ясно.

--сат
Виж целия пост
# 5
Да, италиански са. Майка ми има аспиратор, а аз преса за коса - от нито едно от двете не съм впечатлена.
Виж целия пост
# 6
Айде, пак. ooooh! Дайте оригиналния италиански сайт на марката.  Sick                                                                                                                                                                                      
Виж целия пост
# 7
ъ?  newsm78

--сат
Виж целия пост
# 8
djemma_reg иска да каже, че всеки уважаващ себе си производител има собствен сайт. И щом не мога да намеря такъв, аз лично започвам да се съмнявам в марката Peace
Виж целия пост
# 9
е да, реално е така. Peace

--сат
Виж целия пост
# 10
Майка ми и баща ми имат пералня Conegliano и са много доволни. Аз също съм останала с впечатлението че е италианска фирма, но не мога да споря по въпроса. Иначе съм виждала техни реклами на доста места в Италия.
Виж целия пост
# 11
От форума знам,че не са добри.Развалят се и не са качествени.Съпругът ми за малко не купи такъв аспиратор,добре ,че го прекъснах навреме.
Виж целия пост
# 12
Ехеее, извинявай mew, но май са те пуснали по голямата парзалка. Когато ми покажеш оригинален сайт на такъв производител, ще повярвам. Conegliano е българска търговска марка а уредите са с неясен произход.
Електро-домакинските уреди - това е последния виц който чух и е цитат от българския сайт hahaha
  Peace Когато ние купувахме уредите имаше в МЕТРО промоция на тази марка и аз се поинтересувах: Значи уредите се сглобяват в България, но с части от където им падне. Да - в повечето случаи са италиански, но не винаги. Има възможност да попаднеш на добър уред, но също така още по-голяма да се прецакаш. За това аз лично се отказах. А още повече, че цените им са горе долу като на доказаните марки. Не виждам смисъл да рискуваш.
Виж целия пост
# 13
Тази марка е пълен боклук, особено закупена от Метро. Моята бяла техника е с марката Whirlpool, от които съм страшно доволна!
Виж целия пост
# 14
Микровълновата ни е такава марка и не съм доволна. На вратичката прогоря на едно място и я очаквам всеки момент съвсем да капитулира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия