Любопитно- колко пари сте се набутвали най-много за SMS игра?

  • 522
  • 7
Здравейте.Нека всеки каже колко най-много пари се е набутвал/а за някоя sms игра и дали е имало смисъл.
Аз последно изпратих в една игра 30 sms-a, което ми струваше 40 и отгоре лева... Sad сега чакам резултата, но не залагам на успех, понеже съм недоверчив.
Незнам дали съм постъпил правилно и дали си заслужава, но човек поне веднъж в живота си трябва да направи нещо, което е против принципите му, да се самозабрави, да играе, дори да загуби...човек просто се учи от грешките си!
Виж целия пост
# 1
николко. има достатъчно игри за компютър, че да се набутвам и измъчвам с такива за телефон.
като ти прочетох поста останах с впечатлението, че тези игри направо са някакъв нов вид хазарт. не бих играла
Виж целия пост
# 2
наистина си е нов вид хазарт....просто тези игри са с психологическа насоченост...самите sms-и те карат да се почувстваш по някакъв начин специален и избран....и те карат да участваш пак и пак...странно е , дано поне си е заслужавало
Виж целия пост
# 3
ако си станал зависим от тях едва ли си е заслужавало  Naughty спри се докато е време  Hug
Виж целия пост
# 4
Никога не съм играла нямам и желание. Хубав съвет ти е дала Хери, по-добре спри докато можеш.
Виж целия пост
# 5
30 смс-а за една игра? И как успя да се набуташ така? М-телските са по 5 кинта най-много?!?! Къде я намери такава??!!

П.П. чакай, май зацепих...
Говориш за онлайн игрите, не тея дето си дърпаш на телефона?
Ако е така, нищо не може да ме накара да се зарибя, по-скоро бих си купила за плейстейшъна или РС.
Виж целия пост
# 6
Говоря за sms игра с награди.
Единият Sms струва 1.20 лв с ДДС
Виж целия пост
# 7
Николко.Не бих дала и стотинка за подобни обирджийски игри.Лично мнение!Дано никой не се засегне. PeaceНе разчитам на късмет да си изкарвам парите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия