Къде в Бургас - 5

  • 25 645
  • 311
нова "бургаска" тема
Къде в Бургас
Къде в Бургас (2)...
Къде в Бургас (3)...
Къде в Бургас 4
 Blush добре дошли

копирам последната питанка на Дафодил
Търся едно нещо, ще пробвам да обясня: Когато по някоя дреха се налепят влакънца, навивам тиксо на ръката си и минавам по дрехата, обаче е трудоемко. Казаха ми, че имало някакви ...уредчета с дръжка и тиксо (навито, може би) по магазините за левче. Влязох в 2-3 - ми няма. Някой да е виждал някъде такова?

Търся едно нещо, ще пробвам да обясня: Когато по някоя дреха се налепят влакънца, навивам тиксо на ръката си и минавам по дрехата, обаче е трудоемко. Казаха ми, че имало някакви ...уредчета с дръжка и тиксо (навито, може би) по магазините за левче. Влязох в 2-3 - ми няма. Някой да е виждал някъде такова?
Пу-първа!А такъв "уред" аз лично си купих от Пикадили-прилича на обла четка за коса и имаше на 2 фирми.Цената беше около 2 лева и нещо,а лепящата повърхност като се изхаби я отлепяш и отдолу има друга и така са общо 24 мисля.Върши работа определено-имах една пола от трико,в която котката ми беше влюбена и спеше върху нея винаги,когато можеше да я докопа.И върху черната пола нали се сещате какво се заформи  ooooh! И с това нещичко успях лесно и безболезнено да изчистя тоновете косми  Peace
Виж целия пост
# 1
За сега само запис... Embarassed
Виж целия пост
# 2
Здравейте на всички ...  Wink! В предишната тема някой бе питал за представлението в сряда със Стоянка Мутафова. Е, аз се сдобих с билети предния ден и снощи успях да отида  Laughing. Беше невероятно хубаво ... голям смях  Joy накрая естествено завърши с поука ... абе страхотно беше!
Виж целия пост
# 3
Аз искам да отправя една покана. Смятам тези дни да прескоча до кръвния център и да дам малко кръвчица. Вече от няколко месеца се каня и направо ме е срам, че съм толкова несериозна Embarassed. Пък и си е друго да се хванеш с някой под ръчичка и да споделиш удоволствитето и шоколадите Grinning
Ако има кандидати да свиркат.
Виж целия пост
# 4
Детски център "Палавници" - току що ми казаха, че там родители не се допускат и затова децата трябва да са над 3г. Но учтиво ми предложиха понеже дъщеря ми е на една година, аз да си ангажирам заведение и да ги поканя. Те щяли да ми осигурят клоун и много забавления, като за 1 час и скромната сума от 80лв. ще има покани за гостите, украса, балони, шапки и свирки за децата, както и дребни подаръчета

Спирам се май на Усмивка
Виж целия пост
# 5
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Запис   bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз да кажа за детския кът в Караокето - преди 10 дни празнувахме рожденния ден на малкия там. Изкарахме чудесно! Всички деца - от 2 до 8 години - се забавляваха много и едва си тръгнахме.
Но по отношение на менюто има много какво да се желае. Не дават да се внася нищо за ядене, освен тортата. Същевременно и те не предлагат нищо по-интересно, с което да си почерпиш гостите. Менюто за децата беше сравнително приемливо - чинийка с 4бр.хапки, 1 нат.сокче, малко сладки, соленки и 1 шоколадово яйце - за по 7,50 лв. на дете (+ 2 часа игра). За родителите обаче не предлагат нищо за хапване (не били заведение за хранене), дори не дават да се поръчва алкохол, освен ако не се качиш горе в бара. Така че и за тях поръчах малко хапки, сладки и соленки, за пиене бяхме на фанти и кафета. Някой в темата се притесняваше, че щяло да му излезе много скъпо, ама то и да искат хората няма какво да си поръчат ......
Но въпреки това мисля, че за малки деца Караокето за сега е най-подходящото място за празнуване - все пак те ни бяха главните гости. Радваха се много, а при наличието на толкова катерушки и пързалки менюто (с изкл. на тортата) беше абсолютно пренебрегнато и храната си остана недокосната ....
Музика, балони, свирки и др.джиджавки си носих сама.



Виж целия пост
# 8
Абсолютно подкрепям  Peace
като изключим разнообразието на предлаганата храна, най-удачно и за детски кът и за детска дискотека горе ми се струва Караокето. Аз лично много рождени дни съм правила и долу и горе. Проблема ми сега е, че малката е само на 1г., а къта е за над 2
Виж целия пост
# 9
Запис Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Проблема ми сега е, че малката е само на 1г., а къта е за над 2
Мисля, че вече няма такова изискване. Аз водя малкия там откакто е навършил една годинка и никога не са ме спирали, но винаги влизам заедно с него и си играем двамата. Виждала съм и други деца под 2г. Може би изискват определена възраст, ако искаш да оставиш детето само на техните аниматори. 
Виж целия пост
# 11
 bowuu
Виж целия пост
# 12
Скоро открих тази тема, но научавам много полезни неща за нашия град, така че се записвам и за новата тема  Peace
Виж целия пост
# 13
Нашия рд   го  празнувахме в Палавници  децата останаха  доволни  bouquet
Виж целия пост
# 14
запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия