колко спяха бебетата ви на 2 мес.

  • 1 047
  • 19
Моето детенце скоро (след 5 дни) става на 2 месеца- и напоследък почти не спи Sad
По цял ден будува и премрънква. Вечер е съвсем непоносимо - плаче много и накрая заспива от изтощение. сигурно не и се събират 8-10 часа сън. По колко спяха вашите бебоци на тази възраст? Ако не ви се вижда много нормално имате ли идея на какво би могло да се дължи това поведение. Thinking
Виж целия пост
# 1
за нормално незнам дали е, само мога да ти кажа на моето бебе какъв е режима. вечер спи доста, почти през цялата нощ. до обяд също като се буди за ядене. помрънква и подремва за 15-20 минути през целия следобед. но определено повече от 10 часа сън му се събират.
как се храните? да не би да е гладен?  newsm78
Виж целия пост
# 2
И ние по много малко спим през деня като сме си вкъщи, но като сме навън спи като пън. Вечер си ляга винаги след 22ч. и си спи до сутринта
Виж целия пост
# 3
на вашата възраст спяхме между всяко хранене поне по час, с изключение като имаше колики, а те обикновенно са вечер, така че да не ви мъчат колики. Трябва да има причина може да е гладно, да е мокро, да го боли коремчето и т.н.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми на тази възраст само ядеше и спеше!
Виж целия пост
# 5
За успокоение..Simple Smile: Моето слънце Ивая е на 2 месеца и двадесетина дни. До скоро не спеше кои знае колко, но от около 10 дни може би си възвърна режима и поспива повечко. През деня и между храненията подремва по около 30 мин., но ако сме навън спи сериозната:) Иначе си играе..
А относно рева - незнам, може би наистина, както са написали по - горе: мокро дупе, колики,....
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми на тази възраст само ядеше и спеше!

Синът ми също. Колко ми липсва това време...  Tired
Виж целия пост
# 7
Моят син е почти същият - мрънка, пъшка, приплаква. В началото си мислех, че са колики, но не - при коликите направо си пищеше от болка, но откакто се сдобихме с Инфакол, тази мъка премина. Питах педи преди една седмица и при прегледа се оказаха газове, които го тормозят.  Трудно заспива от тях, буди се от напъване, а иначе се изхожда нормално, няма запек.
При вас може да са колики, газове, да е по-емоционално бебче и трудно да заспива... Да не огладнява?
Виж целия пост
# 8
Ние имахме един дълъг сън от три часа и после два три пъти по половин, през нощта -12часа, но с прекъсвания за папане
Виж целия пост
# 9
и ние сме подобна картинка Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ние през нощта спим много добре, будим се само за хранене. Но към 6-7 почва да пъшка, мъчи я коремчето. И после през деня е кисела и спи малко. Има не повече от 3 часа сън.
Виж целия пост
# 11
На тази възраст си спеше почти цял ден само преди къпане будуваше повече! Кърмех го и излизах на разходка и той спеше до следващото хранене, но децата са различни- едни спят повече, други по-малко! Може да има колики или пък да е гладничко, да не прекаляваш с кафе, цигари, алкохол ако го кърмиш?
Виж целия пост
# 12
Дъщеря ми на тази възраст само ядеше и спеше!
късметлийка си била.
Нашето момче също не спеше много,но и го мъчеха коликите непрекъснато.
Сега си спи нощем(от 22 до 06 часа)но през деня рядко заспива,придремва отвреме на време и това е.
Мисля,че е нормално
Виж целия пост
# 13
На тази възраст и двете мишлета спяха почти през цялото време през деня,вечер ги мъчеха колики за по 2 часа но после пак заспиваха. LaughingНо сега лудницата е пълна
Виж целия пост
# 14
Ние сме от тези, които не спяха.през деня сме спали 4-5 пъти по 15 минути. А нощите бяха кошмарни. Тъкмо приспя бебка, лягам си, започвам да се унасям и тя вече плаче. С баща и давахме смени нощно време- няколко часа той я гледаше, няколко часа аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия