търся съмишленици

  • 994
  • 4
Здравейте ,аз сам една майка от Русе ,синът ми е на 5 и половина и е с хиперкинетично разстройство и аутистични прояви,идеята ми е следната, понеже в Русе (и си мисля 4е не само в Русе ),няма къде да заведеш дете, което има нужда от по-специални грижи да поиграе, да полудува на спокойствие (където и ние родителите ще сме спокойни)  ,а даже и където да могат да се занимават с някакви спортове ,и  наи-важното това да се извършва в пригодено за целта и потребностите на тези дечица място. Много ми се иска ако има и други родители от града и областа ,които искат да направим нещо заедно,нека се свържат с мен .
e-mail: vladoiani@abv.bg
Виж целия пост
# 1
Виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31498.0
Виж целия пост
# 2
Az sam iz4ela ve4e dostaty4no za hiperaktivnite deca za autizma ne tarsq informaciq tarsq roditeli nakoito im puka i iskat decata im da se zanimavat s ne6to polojitelno i da ima kade poigraqt.T'va e
Виж целия пост
# 3
Аз не съм от Русе но живея в Русе от 3 г.Съжалявам за проблема ти и те подкрепям.Може и да греша но си мисля че не трябва да го ограничаваш да общува с другите деца.Извинявай знам че звучи банално.Ние също имахме проблеми и съм разказвала мн за него.Съчувствам ти.Желая ти успех,смелост и мн радости в живота. Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 4
В Русе работят две неправителствени организации, които предлагат услуги за деца с проблеми. БАЛИЗ - Българската Асоциация за лица с интелектуални затруднения и КАРИТАС имат дневни центрове. Има и една детска градина - Звънче мисля, че се казва, в която работят с такива дечица.
 Русе
Сдружение "Русенска асоциация на лица с интелектуални затруднения" /РАЛИЗ/
Адрес: Русе, кв."Чародейка"-юг, бл.104, вх.А, ет.3
тел. 082/625433
Офис на семейно-консултативния център:
Русе, бул."Липник"№119, общежитие на ПГПТ"А.Буров", стая 106
тел. 082/843503, 0889/427506
E-mail: raliz@abv.bg  ; vas8@abv.bg

Каритас - Център Милосърдие
За повече информация:
Ана Константинова
тел. / факс: +359 (82) 845-059
e-mail: caritas@ruse.techno-link.com

Може да ползваре и Центъра за социални услуги, в който се предлагат занимания за деца.

Дано съм била полезна с тази инфомация.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия