Подарък за 4 годишно момиченце

  • 26 032
  • 24
Дайте идея за подарък. Момиченцето ми е близко, става на 4 години. Дрехите ги изключвам като вариант. Цена- 50- 100 лв.
Благодаря Wink
Виж целия пост
# 1
Моята е на 4 и половина-да ти кажа кои са й фаворитите сега-голяма къща, която се отваря и вътре има мебели, коли и семейство-има ги в различни големини и варианти; другата страст е контенето и гримирането-има тоалетки с огледало и гримове и др. подобни, ние нямаме такава, но й е голям мерак.
Виж целия пост
# 2
количка за кукли (повече се радват на лежаща) + кукла  Grinning
Виж целия пост
# 3
Таня е на вълна Барбита и кукленски къщи Simple Smile Преди 3 седмици стана на 4 и тези подаръци най и харесаха.
Виж целия пост
# 4
Барби, къщата на Барби, колата на Барби, гардеробът на Барби, Кен, серията Уинкс, пералня, прахосмукачка, ютия и прочие момически уреди.
Виж целия пост
# 5
Количка за кукла знам, че си има. Иначе и на мен ми мина през акъла като идея. Това с кукленската къща и тоалетката звучи интересно, но трябва да питам дали и такова си няма.
Доня Флор, каква е тая серия Уинкс?
Гледах едни надуваеми детски столчета с масичка, шарени, с анимационни герои, но не знам дали ще са и интересни Rolling Eyes Като допълнение мога да взема ДВД, книжки, такива работи, ама за основен подарък идея си нямам Confused
Виж целия пост
# 6
Моята племенница навърши 4г. през септември. Тя е тотално затънала в темата с Дисни-принцесите. Всяко нещо-и най-малкото, стига да е с някоя от тях, се радва на гарантиран успех.
Виж целия пост
# 7
Ми то ако не ми роди главата друга идея, ще хуквам и аз на лов за принцеси Laughing
Мерси, очаквам още предложения!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Сега има едни нови къщи, изработени от екоматериали, с кукли вътре, на Чиполино. Струва около 60-70 лв. Закупих я наскоро и се радва с много голям успех.
Също много модерни са понитата, може цяло семейство понита с къща да вземеш...
Чудна тоалетка с аксесоари можеш да спретнеш за 100 лв
Това е ок за 4 годишно момиче.
За Уинкс е малка още, по-скоро принцеси на Дисни.
Виж целия пост
# 9
Всичко е въпрос на интереси от страна на детето. Всичкик деца са различни. Не може да се обобщи, че момиченцата обичат само кукли, принцеси и барбита, а момченцата коли и подобни.
Моята щерка е на 4 и половина и е страшен фен на Скуби Ду, Шрек и Мики Маус. Всичко свързано с тях е добре дошло.
Обожава също и магнитчетата Геомаг, може с часове да си играе с тях

Но, това не означава, че всики други деца ще се интересуват от същото.
За това, попитай майката на детето какви са интересите му. Или пък попитай детето за каква играчка си мечтае.
Успех!
Иначе аз лично искрено препоръчвам Геомаг- както пише в рекламата им-"Развинтва фантазията"
http://geomag.hit.bg/
Виж целия пост
# 10
Колко струва този Геомаг и от къде се купува свободно?
Виж целия пост
# 11
Каспър, на Чиполино само тази къща намерих в нета, нещо такова ли е?

http://www.chipolino.com/showimage.php/420x/doll_house_2.jpg
http://www.chipolino.com/showimage.php/420x/doll_house.jpg

tornerosse, тези магнитчета изглеждат много интересни. За рожденичката не знам, но мисля, че синът ми много ще си падне по тях Laughing Ще питам майка и дали са и интересни такива игри Peace
Виж целия пост
# 12
Аз не живея в Бг и за това не мога да ви кажа къде в България да ги търсите. Но тук при нас ги продават във всички магазини за играчки, дори и в по големите супермаркеди.
В България може би в Пикадили, там има много играчки.
Иначе в сайта http://geomag.hit.bg/ гледам че могат да се закупят от там.
Тези магнитчета са забавни и за големи и за малки. Просто човек като се заиграе забравя да спре  Mr. Green Blush И най важното е, че не омръзват. И колкото и да порасне детето все ще може да си играе. Ще измисля все по- нови и по- нови фигури. Освен това Геомаг са много качествени. Има и някакви подобия на Геомак, които са по-евтини, но незнам за качеството им.
Виж целия пост
# 13
Колко струва този Геомаг и от къде се купува свободно?

Комсед, София Прес големия магазин в средата. Но не гарантирам, че са точно тази марка, взимали сме различни видове, за да обогатим комбинациите. У нас се ползват с голям интерес. Изобщо си падаме по креативните подаръци, така че мога да препоръчам и комплект с мъниста, корда и т.н за правене на гердани, гривнички. Има също комплекти с печати с перящо се мастило, големите рисувателни комплекти на Кариока. Макар, че всичко това е под 50 лв.
Иначе аксесоари за кукли, ако детето играе с такива - количка, ваничка, столче за хранене.
Виж целия пост
# 14
побут Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия