пак за тези мои фоликули

  • 3 932
  • 22
Значи историята е такава:на 11 ден имам фоликул 13мм; нана 13 ден имам фоликул 16мм; на 19 ден имам фоликул 18мм; Дали това е задържан фоликул? Цикълът ми е много нередовен и се чудя дали пък може да имам късна овулация и все поак да се е получило нещо? На някой случвало ли му сее да има ову на  23-24 ден?Знам че трябва да изьчакам доки да каже сега в понеделник,но вече немога да чакам. А и се надявам-какво друго ми остава? И ако е задържан фоликул-това лекува ли се че да не се павтаря примерно?
 
Виж целия пост
# 1
Възможоно е да  имаш по-късна овулация. Колко ти е цикълът?
Виж целия пост
# 2
Каква е дължината на цикъла ти newsm78
Виж целия пост
# 3
преди няколко месеца беше страшно нередовен9между30-35-40 дни различно. но преди няколко месеца пих оргаметрил и взе да се нормализира долугоре,но все още незнам с сигурност кога трябва да ими дойде-все ме изненадва. Кка мислите?
Виж целия пост
# 4
Мисля, че няма проблем и за 19 ден при 35-40 дневен цикъл е добре.
Усмихни се! И се запиши в коледния спъсък! Laughing
Виж целия пост
# 5
Здравей, alechandra. Може наистина да имаш късна овулация. Аз преди два месеца засякох О на 27 ден от цикъл 41 дни. А преди година  и половина забременях, някъде около 25-тия ден. Така че има време. Важното е да има овулация, а пък кога ще е няма значение.
Успех!
П.С. И да попитам, ако някой има опит. Случвало ли ви се е след ановулаторен цикъл (без О) през следващия месец овулацията да е по-рано?
Виж целия пост
# 6
Не знам дали може да е по-рано ,но мисля че е нормално да не е в точно очакваните дни. Може ли някой да каже дали е възможно овулацията да се мести-единия месец да е нормално ,а другия месец примерно да е по рано или по-късно. Знам че след боледуване овуто се мести и е по-късно. Ако има някой по-запознат,моля да сподели информация или личен опит!
Виж целия пост
# 7
Възможно е овулацията да се мести. Често срещано е напримерр в зависимост от кой яйчник излиза фоликул. При болест също е възможно изместване.
Обаче при редовен цикъл обикновено е на един и същи ден или  +/- един ден.
Моята не се мести.
Виж целия пост
# 8

П.С. И да попитам, ако някой има опит. Случвало ли ви се е след ановулаторен цикъл (без О) през следващия месец овулацията да е по-рано?

Възможно е всичко.
Виж целия пост
# 9
Искам да попитам и още нещо,макар и въпросът да е малко глупав. Ако настъпи бременност,продължават ли да се отделят фоликули?  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Не.
Няма глупави въпроси.
Виж целия пост
# 11
Преди цикълът ми беше много дълъг 30-40 дни. Преди 3 месеца пих оргаметрил ,който малко го нормализира . Въпросът ми е дали като преди съм била с късна овулация и сега си е късна или оргаметрила и е повлиял и сега е нормална или не толкова късна както преди?
Виж целия пост
# 12
Оргаметрилът повлиява конкретния цикъл когато го пиеш, най-много още един след това.
Природата и естествения цикъл си казват думата.
Разбира се има и изключения.
Виж целия пост
# 13
За да ти стане ясно овуто е 14 дни преди цикъл ,ако ти е на 40 дни овуто ще ти е на 26 ден .Ако пък ти е през различен интервал няма да знаеш кога точно е ,но фоликулометрията ще го покаже.Успех ,дано имаш коледен подарък.
Виж целия пост
# 14
Много ви благодаря момичета! Two Hearts
значи все още има надежда този месец!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия