Йонизатор в детската стая?

  • 804
  • 8
Мисля да купя йонизатор в детската стая. Знаете ли дали е добре за бебечето, дали няма да свикне на прекалено стерилен въздух и да го изнежа така?
Виж целия пост
# 1
Аз също мислех, но като се разчетох попаднах на информация че озона е много токсичен и отровен, а повечето йонизатори( или пък по-евтините) отделят такъв. Аз се отказах. Ето тук го четох, на руски е http://www.allergoforum.ru/search.php?search_author=Sophia&s … b600ac7b6c4b796b5
Виж целия пост
# 2
Освен това една от причините за различните видове алергии е именно прекалената чистота, близка до стерилност. Така без да искаш ще направиш лоша услуга на бебето си.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за бързите отговори момичета. Аз също се притеснявах, че ако свикне на прекалено стерилно, ще се изнежи. Май по-добре да не взимам. Thinking
Виж целия пост
# 4
А някой ползвал ли е йонизатор.Аз искам да си купя за спалнята.Има ли ефект?
Виж целия пост
# 5
Аз не усещам никаква разлика. Струва ми се голяма глупост. Включвам го от време на време само за да оправдае съществуването си Laughing
Виж целия пост
# 6
Не виждам причина да се ползва непрекъснато, излишната стерилност повече вреди според мен. Аз бих го ползвала, ако някой е болен от грип в къщата.
Виж целия пост
# 7
Според мен е излишно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че е необходимо Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия