Как се справяте със зачервените очи...!?

  • 15 942
  • 29
Веднъж попаднах на налудничава според мен статия,че за да "избистрим погледа" са нужни 1-2 капки лимонов сок в окото ShockedТова ме шокира,но все пак бих искала да питам - чували ли сте подобно нещо!?
Звучи ми малко,като натриването на новородени със сол,но да питам!

Всъщност има ли "лек"? Thinking
Виж целия пост
# 1
Това с лимона не бих го пробвала! Въобще имам някаква фобия от неща, които се капват в окото и ме  естрах от разни капки и т.н. Иначе знам, че някои си капват Визин или нещо подобно, ама дали става против зачервяване идея нямам.
Аз май хич не ти помогнах ама карай ..  Crazy
Виж целия пост
# 2
За лимона и аз съм чувала, но не мерси, достатъчно си бъркам в очите, че и лимони. #Crazy
Визин не знам доколко помага, общо взето като са ми зачервени чакам да ми минат за няколко часа. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Също така съм забелязала,че е червена само откритата част на окото.Като погледна надолу,скритата под клепача част е без зачервяване...  Rolling Eyes
Освен да се престраша и да пробвам Thinking

Виж целия пост
# 4
Знам борова вода, но не капане а да се промиват. Също изкуствена сълза или кърпички за почистване. Но лимон за първи път чувам.
Виж целия пост
# 5
За лимона и аз за първи път чувам Crazy, не бих пробвала определено ooooh!. Аз, като са ми зачервени очите, слагам капки за изкуствени сълзи и определено има някакъв ефект, макар и недостатъчен!
Виж целия пост
# 6
Аз също за първи път чувам за лимона,никога не бих пробвала Naughty
Виж целия пост
# 7
не съм чувала за капки лимон, но съм пробвала с Визин  Peace
Виж целия пост
# 8
  Зависи от какво са зачервени - ако е  от тв и компютър - давам си почивка. Ако е от лещите - слагам изкуствени сълзи, само че на Алкон. И за Визин съм чувала добри отзиви. Лошото е, че се ползват 20-30 дни от отваряне на опаковката, а такова зачервяване ми се случва 2-3 пъти в месеца и не ми излизат много сметките.  Laughing
  Ледчета и пакетчета чай много помагат, веднага успокояват.
  И другото  е сън.
Виж целия пост
# 9
Пакетчета чай от лайка
Виж целия пост
# 10
С Визин се справям отлично със зачервени очи. За лимона  Shocked
Виж целия пост
# 11
Визин.Друго от сорта на лимон и т.н. не бих пробвала. Naughty
Виж целия пост
# 12
Туй с лимона е голяма тъпотия .. нали  съдържа  киселина ,която още повече ще раздразни очите ...
Виж целия пост
# 13
Визин Peace
Виж целия пост
# 14
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия