как давате цитросепт на децата

  • 4 031
  • 36
Здравейте, искам да давам на децата ми - 4 и 1 год.  цитросепт, но дори и в сок се усеща горчивия вкус. Как давате вие цитросепт на децата си и според вас 1-но дете малко ли е за цитросепт.
Виж целия пост
# 1
Записвам се и аз да следя тази тема,т.к. и аз съм се наела с тази нелека задача. Моят син категорично отказва да го пие. Казва, че му било "ЛЮТЕНО, МАМООООООООО", което означава люто.  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 2
Аз горе-долу успявам да пробутам в сок 4капки на големият(3г.10м.) или пък в прясно млако с какао.Когато е за профилактика разделям теглото му на 1/2 и давам толкова капки(той е слабичък та не са кой знае колко...)т.е. ако е 14кг., давам 7к. за деня...
На малкият също в сок от по-гъстите и сладки си изпива капките, но виж по-големи дози трудно ще дам...
Виж целия пост
# 3
Днес имам успех. Марти си изпи една доза с чай и мноооооооого мед. Mr. Green Да видим утре как ще е. Сега за сън съм му приготвила пак от същата напитка, но не знам дали няма да си навлека неприятности. newsm78
Виж целия пост
# 4
Моята дъщеря ги пие без проблем. В сок, мляко вода, чай както дойде. Давам ги 3 пъти на ден. Ефект има определено. Най не се усещат в мляко(прясно). Давам профилактичната доза.
Виж целия пост
# 5
Не по темата, за което се извинявам:

jet, освободи малко място в пощенската си кутия, няма как да ти пиша.
Виж целия пост
# 6
Опитайте в натурален сок от портокал или грейпфрут - в тях не се усеща никаква горчивина и децата пият на воля  Laughing
Виж целия пост
# 7
Само в соковете от цитросови плодове горчивината не се усеща почти, а ако е и фреш още по-добре.
Виж целия пост
# 8
Само със сок от портокал - засега не ми е отказвал а ги давам от около 2 седмици  Peace
Виж целия пост
# 9
В прясно мляко най не се усеща
Виж целия пост
# 10
Не си спомням къде, но имаше тема, където някой беше споменал, че не трябва да се дава с прясно мляко newsm78 newsm78 newsm78
Някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Никъде не пише, че не се дава с прясно мляко. Аз съм питала и педито си за това. Може да се приема с прясно мляко.
Виж целия пост
# 12
Никъде не пише, че не се дава с прясно мляко. Аз съм питала и педито си за това. Може да се приема с прясно мляко.

Аз карах на памет, че съм го срещала в някоя тема от форума. Извинявам се, за което.   bouquet

Сега се поразрових в сайта на цитросепт - може да се приема с прясно мляко без проблем, но доколкото разбрах това леко намалява действието на цитросепта и предполага увеличение на дозата. Същото се отнася и за разтварянето му в чай. Peace

За сверка:
http://citroceptbg.phpbb-host.com/ftopic13.php&highlight=%EF … E+%EC%EB%FF%EA%EE
Виж целия пост
# 13
Пише само за мента и мащерка. Чесно казано давала съм и с чай и с мляко . Доволна съм . Верно е , че пише да се увеличи малко дозата, сега прочетох. На децата да се даде по една капка две повече най много, но мисля , че не е фатално.
Виж целия пост
# 14
Аз го слагам в доматен сок и изобщо не го усещам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия