Училище за майки към Свети Лазар?

  • 521
  • 2
Попаднах на статия за училището за майки към клиниката Св. Лазар в София:
http://eva.bg/specialen_reportaj/e1838.html
Някой посещавал ли го е и какви са ви впечатленията?
Виж целия пост
# 1
Посещавах училището на Донка Димова и съм много доволна.Благодарение на него още от самото раждане на Деничка,си поех най-спокойно всички задължения.Много ми помогна както за бременността и раждането,така и за отглеждането на бебка.Няма да съжаляваш ако се запишеш там.
Виж целия пост
# 2
Много добри неща бях чувала за Донка Димова и твърдо бях решила да посещавам нейният курс затова и се обадих и тя ме покани на място.Отидох.Красота страшна е там,обстановката е страшно приятна просто думи нямам и тя е много мила,а и самият курс обхваща абсолютно всичко свързано с бременността и след раждането на детето,тя го поема до 7 год. възраст е негов педиатър/май така беше-педиатър/.Всичко супер,ама като изръси 400лв. за курса #Shocked  и нещо се разколебах,а и като помислих че дотам превоза не е особено удобен и трябва да отивам и да се връщам с такси то щеше да ми излизе 1000лв Money .А като помислиш  Thinking че доста от курсовете са безплатни.... Whistling Е в крайна сметка посещавах курсовете в ЦУМ,където беше супер и подаръци и снимки и рисунки по тумбаците и разговаряш с различни специалисти,та и така става.Май доста се отклоних от темата Tired ,за което се извинявам но исках да споделя мнение по въпроса или по точно възмущение. Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия