Сериалът " Деветимата"-Нова.тв

  • 1 953
  • 21


Деветимата – The Nine – Season 1
сериен филм – 13 епизода

От 20 Октомври - Четвъртък, Петък, Събота от 20.00 ч.

В главните роли:
Лурдес Бенедикто,
Джон Билингсли,
Джесика Колинс,
Тим Дейли,
Дейна Дейвис,
Камий Гуати,
Чи Макбрайд,
Ким Рейвър,
Скот Улф,
Оуейн Йомън

Сценарист: Ханк Стайнберг | Кей Джей Стайнберг

Режисьори: Алекс Грейвс

Една съдбоносна сутрин деветима непознати се намират в банка. Двама мъже заключват вратите, изваждат оръжие и обявяват, че ще извършат банков обир, „който ще трае само пет минути”. Но скоро става ясно, че техните планове са тотално объркани. Драмата използва ретроспекции, за да разкрие мистерията около събитията през 52-та часа, през които престъпниците държат заложници. Стресиращото преживяване се отразява върху настоящия живот на основните герои, докато отношенията между тях продължават да се преплитат, задълбочават и усложняват. За всеки от тях надеждата остава жива, тъй като те трябва да се върнат към нормалния живот, или да бъдат преследвани от съдбоносните си решения завинаги.


Това е новото предложение на Нова телевизия   Grinning Харесвали ви  ? Какво мислите  за  сериала ?
Виж целия пост
# 1
Абе този форум Кино и телевизия толкова ли е невидим?  Thinking
Виж целия пост
# 2
Има модератори ..ще я преместят спокойно   Wink
Виж целия пост
# 3
Гледах го,много ми хареса!
Виж целия пост
# 4
На мен сьщо ми харесва  само че е единс езон  няма да има  втори  от ABC   засега    са го  спряли .
Така че ще се радваме на 13 серии Grinning
Виж целия пост
# 5
Някъде от средата почнах да го гледам.За сега става.Полицайчето е готино Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз пак изпуснах,както и Грозната Бети.Много съм смотана  бе.
Виж целия пост
# 7
La Bomba    Хич не е лош Mr. Green

Виж целия пост
# 8
Аз пак изпуснах,както и Грозната Бети.Много съм смотана  бе.
Не си единствената  Joy
Виж целия пост
# 9

И аз много го харесвам, още от времето когато гледах "Криле" по GTV (култов за мен сериал) Grinning
Виж целия пост
# 10
Колко епизода са минали досега? ИЗпуснала съм ги, но трейлъра ми беше интересен, така че ще го следя. Ама що за сериал е това - само 13 серии без втори сезон?! Thinking Дано поне свърши "свършващо". Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Само един епизод е минал Laughing
Виж целия пост
# 12
Преди доста време теглих първия епизод и нещо не можа да ме грабне. Ще видя втория епизод и ще реша.
Виж целия пост
# 13
Нещо и мен не ме грабва, мисля че няма да го следя, не ми е интересен и нещо не го разбирам newsm78
Виж целия пост
# 14
Тъй като изпуснах втората серия може ли някой да ми каже, защо чернокожото момиче направи посещение на похитителя в затвора?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия