пак ? за тези гъбички

  • 897
  • 3
Значи ходих на про моята лекарка и тя ми предписа 1 път gynacil gel и mycomax 150
който да го пия всеки месец по 1 път,обаче вече втори път го пия а имам оплаквания,парене и тн особено след сексуално контакти.какво бихте ми препоръчали да си взема сама ,нещо за мазане или....,като се има в предвид че още кърмя.Аз ще отида пак и на преглед ,но часовете са заети за доста време напред ми моята докторка и дотогава ми се ще да пробвам и нещо друго.А и тя не ме успокои много ,като ми каза че доста трудно преминава Cry
Виж целия пост
# 1
Значи ходих на про моята лекарка и тя ми предписа 1 път gynacil gel и mycomax 150
който да го пия всеки месец по 1 път,обаче вече втори път го пия а имам оплаквания,парене и тн особено след сексуално контакти.какво бихте ми препоръчали да си взема сама ,нещо за мазане или....,като се има в предвид че още кърмя.Аз ще отида пак и на преглед ,но часовете са заети за доста време напред ми моята докторка и дотогава ми се ще да пробвам и нещо друго.А и тя не ме успокои много ,като ми каза че доста трудно преминава Cry

Moon, и аз като теб имам проблем с гъбичките вече може би почти 2 г. При мен са почти хронични, като типът им е кандида. Беше ми предписано същото лечение и поне при мен имаше ефект, като гинекологът ми препоръча и Клотримазол - глобули. Имай предвид обаче, че гъбичките са упорити и може да не усетиш облекчение няколко месеца, така че не пришпорвай нещата с други лекарства, особено самопредписани. Предвид това, че кърмиш, нещата се усложняват - много малко лекарства са съвместими с кърменето. Моят съвет като препатила е да отидеш отново на гинеколог (ако не можеш при твоята гинеколожка, при друг) и да му/й кажеш, че ти е изписано това лечение, но имаш още оплаквания. Ако не ти е правено микробиологично изследване, нека ти се направи и тогава да ти се изписват лекарства. Пожелавам ти успех Hug
Виж целия пост
# 2
ще отида пак на лекар и ще видим какво ще ми каже,досега не ми е пускала изследвания явно кара
някакво общо лечение,дано да има ефект.
Виж целия пост
# 3
И аз имах хронични гъбички. Появяваха ми се към 4 пъти годишно. Всеки път съм се лекувала с Гино Певарил крем. И съм била страшно доволна. Само че не съм кърмила. Отскоро ми се появи силно бяло течение. Док каза да пия Низорал, Фасежин и глобули Флагин и Гино-Дактарин. И след цялата тая терапия 5 дена по-късно отново гъбички. А не съм имала отпреди две години. Искрени ти съчувствам защото и аз в момента съм така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия